Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Soutěž: dárková sada pro štěně

Vaše štěně vás bezmezně miluje. Oplaťte mu jeho lásku svou pozorností a třeba i naším dárkovým balíčkem! Foto: Pixabay.com

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. JMÉNO VÝHERCE: MICHAELA PISKAČOVÁ

Jestli do vaší domácnosti nedávno přibyl čtyřnohý člen, je důležité udělat všechno pro to, aby se u vás brzy zabydlel. Náš dárkový balíček to vašemu štěňátku rozhodně usnadní!

Anna Černotová | 26. 06. 2019

Sžívat se se štěnětem může být dost náročné. Usnadněte to pejskovi i sobě třeba tak, že mu připravíte útulný pelíšek vystlaný hebkou dekou a dopřejete mu přesně takovou stravu, jakou štěně potřebuje. A zapomenout byste neměli ani na to, že štěně je tvor hravý! S naším balíčkem plným příjemných překvapení se na nového člena vaší smečky připravíte raz dva – najdete v něm totiž heboučkou a hřejivou psí deku Brit Soft Touch Blanket, praktickou misku s protiskluzovou podložkou Brit velikosti M, pytel prémiového krmiva pro štěňata Carnilove Puppies a jako překvapení pár roztomilých hraček pro štěně!

Štěně u vás určitě najde šťastný domov. Náš dárkový balíček mu příchod do nové smečky ještě zpříjemní!

Štěně u vás určitě najde šťastný domov. Náš dárkový balíček mu příchod do nové smečky ještě zpříjemní!

Jak soutěžit? Stačí jen zodpovědět otázku v našem formuláři! Soutěž potrvá do 1. 8. 2019, vylosovaný výherce bude kontaktován emailem a oznámen v tomto článku.