Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Numerologický výklad pro říjen 2023: Osmička přinese energii, sílu a vůli

Info ikona
numerologie

Desátý měsíc letošního roku přinese s konečnou platností podzimní náladu. To ale neznamená, že vás ovládne melancholie a smutek. Naopak! Tak, jako nabídne příroda pestré barvy, které vdechnou našim dnům svěžest, i vás čeká nový příval energie, kterou s sebou přináší číslo osm.

Zuzana Heralová | 1. 10. 2023

Říjen je desátý měsíc v roce a číslo 10 je symbolem kola štěstí. Ať už z něj pro vás v tomto měsíci vypadne jakákoli příležitost, berte ji. Ochutnávejte, zkoušejte, prozkoumávejte nové možnosti. Další příležitost už se třeba nebude opakovat. Nemusíte se bát změn, vždyť ty vedou k růstu a jsou podstatou našeho bytí. Postavte se k nim čelem a přijměte fakt, že už není čas na nějaké opatrné „oťukávání“ jako tomu bylo v září. 

Osmička jako hojnost a nový začátek

V souvislosti s desítkou vychází již zmíněné číslo osm. Proč zrovna osmička? Sečtěte číslo 10 a rok 2023. Vychází nám: 1+0+2+0+2+3=8. Jaké energie má toto číslo a jak dokáže ovlivnit náš život?

Číslo osm není na první dobrou krásné a líbivé. Chce být úspěšné, ale počítá s tím, že si vše musí poctivě odpracovat a zasloužit. Na druhou stranu ale ví, že vynaložené úsilí nepřijde vniveč a že poctivá práce přinese koláče.

Mohlo by se vám líbit

Osmička je také číslem hojnosti a nových začátků, které mohou vznikat na pevných základech. Můžete zjistit, že umíte věci, o kterých jste neměli dosud ani tušení. A tyto schopnosti pak budete mít příležitost využít ke svému prospěchu. Přijímejte tyto dary a myslete pozitivně! Věřte si a zapomeňte na věty typu „to stejně nemá cenu, to stejně nedokážu..“ Pokud se od těchto předsudků odpoutáte, můžete dosáhnout i finanční stability a úspěchu v podnikání.

Co dokáže osmička

Na rozdíl od září, které bylo klidnější a pomalejší, říjen ve vás zažehne novou energii a chuť do života. Souvisí s tím i potřeba dobré organizace a plánování. V tomto ohledu pro vás může být osmička velkou podporou. Dodá vám sílu a odhodlání. Pokud číslo osm převrátíme na bok, získáme symbol nekonečna. Ukazuje vám, že nic není nemožné a že k vytouženému cíli může vést mnoho možností a cest.

Mohlo by se vám líbit

Číslo osm také oplývá energií a touhou pomoci druhým. V říjnu tedy bude více než kdy jindy v popředí velkorysost a empatie. Rozhlédněte se kolem sebe. Znáte někoho ve svém okolí, kdo potřebuji pomoct? Nemusí jít „jen“ o finanční stránku. Vždyť pomoc může mít více podob. Vnímavost, soucit a solidarita s ostatními podpoří i vaši sebelásku.   

Významné dny měsíce října

Tak jako každý jiný měsíc, i říjen přináší také novoluní a úplněk. Novoluní bude 14.10. ve znamení vzdušných Vah. Přináší rovnováhu, kreativitu, jemnost, klid. Smysl pro krásu. Ale pozor na to, abyste si nepřáli odstranění problému či konfliktu, právě proto, že chcete přistoupit na kompromis a upozadit sebe. Tento den bude navíc ve znamení čísla 4 ve smyslu rovnováhy vůči sobě. Raději se pohádejte, ale neupozaďujte sami sebe jen proto, abyste měli klid.

Úplněk připadá na 28.10. a je to den s číslem 9. Proběhne ve znamení Býka, požitkářského znamení, které ví, co chce a touží po luxusu, estetice a krásnu. Přejte si věci tak, aby to bylo pro vaše potěšení a ne proto, abyste někomu něco dokázali, abyste ukázali, že jste lepší nebo na někoho udělali dojem.

 

Zdroj článku