Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Pravidla - Soutěž o luxusní set kabelky a doplňků značky DKNY

Karolína Peřinová | 22. 06. 2015

Soutěž probíhá v souladu s následujícími pravidly:

Účastníkem soutěže se stává fyzická osoba starší 18 let, která v době konání soutěže zašle na e-mail: [email protected] fotografii v tričku Marianne, jež bylo na trh uvedeno jako dárek k červencovému vydání časopisu.

Účastník soutěže je povinen do e-mailu uvést: své jméno a příjmení, e-mailovou adresu, telefonní číslo a přiložit soutěžní fotografii. Účastník soutěže potvrzuje, že veškeré takto poskytnuté údaje jsou pravdivé. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže jakoukoliv fotografii, která nekoresponduje s tématem soutěže.

Soutěž s tričky Marianne a její časový harmonogram:

Soutěž je koncipována jako fotosoutěž, kdy soutěžící zasílají na výše uvedený e-mail fotografie, kde jsou oblečeni v tričku Marianne. Soutěžní příspěvky jsou následně zveřejněny na Facebooku Marianne na adrese facebook.com/Marianne.cz v albu Soutěž s tričky Marianne o luxusní set DKNY. Soutěžní fotografie získávají hlasy, respektive „like“, od ostatních uživatelů Facebooku. Z deseti soutěžících s nějvětším počtem liků vybere odborná porota nejlěpší soutěžní fotografii. Tento soutěžící získá kabelku, peněženku a pozdro značky DKNY. Ze zbylých 9 fotografií s největším počtem liků vybereme 3 nejlepší, jejíž autoři získají předplatné Marianne na celý rok zdarma.

Fotografie je možné zasílat od 25. 6. 2015 do 30. 7. 2015. Na Facebooku začneme zveřejňovat fotografie od 1. 7. 2015 a bude možné hlasovat do 31. 7. 2015. Výtězky vyhlásíme první srpnový týden na Facebooku Marianne.

Kontaktování výherců, převzetí výhry a další soutěžní pravidla:

Účastník soutěže prohlašuje, že fotografii pořídil sám, nebo má povolení autora k jejímu šíření. Prohlašuje také, že případné osoby zachycené na snímku souhlasí s jejím zveřejněním. V případě, že to tak není, účastník se vystavuje riziku spojenému s porušováním autorských práv pravého vlastníka fotografie se všemi právními následky.

Zasláním fotografie poskytuje účastník soutěže pořadateli právo využívat fotografii všemi zákonem povolenými způsoby užití. Všechny fotografie zaslané do soutěže se po jejím ukončení stávají majetkem pořadatele, který si vyhrazuje právo s nimi nakládat dle vlastního uvážení a použít je ke svým účelům bez dalšího souhlasu účastníka soutěže.

Účast v soutěži je dobrovolná. Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a obdobné hodnoty. Pořadatel má právo po předchozím upozornění měnit pravidla soutěže včetně doby její platnosti či soutěž ukončit.

Výherci soutěže budou informováni prostřednictvím příspěvku na facebookovém profilu Marianne první srpnový týden a také informačním e-mailem společnosti BURDA Praha, s. r. o.. Soutěžící jsou povinni poskytnout součinnost k tomu, aby mohli být informováni dle předchozí věty. Pokud se nepodaří výherce soutěže kontaktovat nejpozději do 15. 8. 2015 do 18 hodin, propadá výhra ve prospěch společnosti BURDA Praha, s. r. o..

Jméno výherce soutěže bude zveřejněno na facebookovém profilu Marianne. Převzetí výhry se specifikuje po domluvě s výhercem.

Tím, že účastník soutěže sdělí organizátorovi své osobní údaje (jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo, soutěžní fotografii) v souvislosti s účastí v této soutěži, uděluje společnosti BURDA Praha, s. r. o. souhlas ke zpracování takto sdělených osobních údajů. Tento souhlas uděluje soutěžící v rozsahu a za podmínek stanovených ve Všeobecných podmínkách obchodní společnosti BURDA Praha, s. r. o. (dále jen ‚Všeobecné podmínky‘), které jsou účastníkům k dispozici na internetových stránkách: http://burda.burdadigital.cz/cs/pro-ctenare/podminky-soutezi-a-predplatneho.

Související články

Zdraví
Jediný pomocník, se kterým posílíte celé tělo: Snadné cviky s kettlebellem zvládne každý

Jediný pomocník, se kterým posílíte celé tělo: Snadné cviky s kettlebellem zvládne každý

Zahrada
Vaječné skořápky nevyhazujte! Mají všestranné využití při péči o rostliny

Vaječné skořápky nevyhazujte! Mají všestranné využití při péči o rostliny

Lidé a místa
Chata Brücknerův dům v Prášilech prošla neuvěřitelnou rekonstrukcí a dnes dům postavený již v roce 1750 hledá nového majitele

Chata Brücknerův dům v Prášilech prošla neuvěřitelnou rekonstrukcí a dnes dům postavený již v roce 1750 hledá nového majitele

Byt
 Tajemství dokonalé rekonstrukce historického bytu v Bubenči: Interiér je nejen krásný ale také maximálně funkční

Tajemství dokonalé rekonstrukce historického bytu v Bubenči: Interiér je nejen krásný ale také maximálně funkční