Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoskopy & Astro

Týdenní horoskop od 6. do 12. března: Býkům otevře náruč láska a Váhy přehodnotí priority

Následující týden se ponese ve znamení naladění se na své nitro, pocity a intuici. Konstelace hvězd kolem úplňku v Panně nabádá k utišení a pozorování myšlenek, což přinese šanci vnést do života svěží energii potřebnou pro nové začátky. Co čeká právě na zrozence vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Zuzana Heralová | 5. 03. 2023

Beran

Možná se brzy dostanete do složité životní situace, proto buďte připraveni. Důležité bude zůstat v klidu a neukvapovat se v rozhodnutích. Pokuste se nahlédnout na daný problém s odstupem a hlavně se spoléhejte jen na sebe. Je to totiž další zkouška toho, do jaké míry dokážete být sami sebou a přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Býk

Láska a porozumění vám otevírají dokořán svou náruč. Vaše odhodlanost zlepšit své vztahy konečně přinese ovoce. Ledacos můžete udělat i pro svůj majetek. Bude vhodná doba pro jednání s úřady, ale i v bance a dalších institucích, které souvisí s financemi. Pokud podnikáte, je tu vhodná doba na zpracování daňového přiznání, půjde to jako po másle.  

Mohlo by se vám líbit

Vychází březnová Marianne se zázračným kelímkem Oriflame

Také už ve vzduchu cítíte jaro? Pojďme ho společně vyhlížet s březnovou Marianne, u které najdete kosmetický dárek v podobě zázračného kelímku Oriflame.
marianne.cz

Blíženci

Rychlost a houževnatost, s jakou plníte povinnosti, je obdivuhodná. Energie vás neopustí po celý týden, tak toho využijte. V práci máte skvělou příležitost dokázat, že jste připraveni přijmout náročnější úkoly. Vaši píli ocení i rodina, ale pozor, nedělejte všechno za ostatní a také trochu odpočívejte.

Rak

Je tu chvíle, kdy vám ze života odejde někdo, kdo už splnil svoji úlohu. Může to být kolega, sousedka, či třeba kamarádka. Jsou tu i nové začátky, protože ve vesmíru musí být vždy rovnováha. Na své cestě životem potkáte další lidi, kteří vás obohatí a něco naučí. Sebelítost není na místě. Položte si otázku, kdo je pro vás v životě důležitý a proč.   

Lev

Budete mít obrovskou chuť být aktivní hlavně v oblasti domova. Chcete tvořit, zvelebovat a dělat váš domova pro sebe i pro rodinu krásnější. Souvisí to s vaší potřebou být s vašimi blízkými a dopřát si oddech od vlivů okolního světa, který je pro vás čím dál náročnější k pochopení. Koncem týdne budete řešit drobné zdravotní potíže.

Panna

Pracovní stabilita je pryč a vám se opět vynoří na mysli otázky, zda má smysl zůstávat v pracovním poměru, který vám přestává dávat smysl. Možná máte hluboko v sobě nenaplněné touhy dělat úplně něco jiného, ale raději jste zapomněli, protože se bojíte udělat změnu. Otázka tedy zní: „Co bych udělala, kdybych se nebála?“

Mohlo by se vám líbit

Jako vejce vejci: 29 dvojic celebrit, které od sebe skoro nerozeznáte

Stává se vám někdy, že si spletete nějakého herce s jiným? Že si často o dvou zpěvačkách myslíte, že jsou vlastně jedna a tatáž osoba? Někdy je tenhle zmatek v celebritách celkem oprávněný. Mnoho herců a hudebníků totiž skutečně má v showbyznysu svého dvojníka.
marianne.cz

Váhy

Kdy jste se naposledy zastavili, nadechli a uvolnili se? Prožili přítomný okamžik aniž byste měli pocit, že jste pod tlakem? Dlouhodobý stres by se mohl začít v těchto dnech projevovat na vše zdraví. Potíže se zažíváním, bolestmi zad či hlavy jsou neklamnou známkou toho, že je na čase životní tempo zabrzdit a přehodnotit priority.

Štír

Možná zažijete drobné neúspěchy, které ale nebudou nijak zásadní. Neberte je fatálně, prostě patří k životu. Budete mít chuť se vzdělávat, číst, získávat informace a posunovat se zejména v duchovní rovině. Můžete se zapsat do dálkového studia oboru, který vás vždy zajímal a věnovat se tématu do hloubky.   

Střelec

Sportujte nebo se věnujte jakýmkoli fyzickým aktivitám, které vám pomohou vyčistit hlavu. Potřebujete to. Vaše tělo už dlouho volá po pravidelném pohybu, který prospěje nejen psychice, ale zejména pohybovému aparátu. Bolesti kolen a zad jsou jasným signálem, že váš sedavý způsob života potřebuje změnu!

Mohlo by se vám líbit

Kate v nové roli! Nejzdařilejší outfity princezny z Walesu

Všechno nejlepší, Kate! Princezna z Walesu slaví 41. narozeniny a dokazuje, že nová role princezny jí doslova sluší. Prohlédněte si nejzdařilejší outfity, které Kate v posledních měsících oblékla.
marianne.cz

Kozoroh

Tento týden vám bude dobře o samotě. Nebojte se odmítat přátele a posezení při večeři nebo kávy si nechejte na další období, kdy budete v jiné náladě. Využijte možnost ponořit se do svých myšlenek. Nehodnoťte je, jen pozorujte, co vás napadá. Zároveň vědomě propusťte ze své hlavy všechno, co vás tíží. Nehledejte řešení hned, přijdou ve správnou chvíli tak, jak mají.

Vodnář

Chytá vás cestovatelská nálada. Dovolte si roztáhnout křídla a vydat se do světa. I kdyby to měl být jen víkendový výlet do nedalekého okolí. Je také vhodná doba naplánovat letní dovolenou. Nenechte se svazovat financemi, vždyť cestovat se dá i jinam než do resortu s all inclusive. Pokud nebude vašim plánům nakloněná rodina, vydejte se letos někam s kamarádkou.

Ryby

Nesoulad a nechuť řešit problémy v partnerském svazku by mohla vyústit v nepříjemnou konfrontaci. Je potřeba najít si s partnerem čas a promluvit si o všem, co vás trápí a rozčiluje. Ideální bude příležitost mimo domov a mimo dosah dětí, které napjatou situaci vnímají. Víkend přinese zajímavé možnosti jak začít smysluplně trávit volný čas.      

 

 

Mohlo by se vám líbit

KVÍZ: Jak by se vám dnes vedlo v autoškole?

Možná je to už pár let, co jste dělali teoretické testy v autoškole; možná je to nedávno; nebo o tom pouze uvažujete. V každém případě si testy můžete vyzkoušet na nečisto a zjistit, kolik toho o dopravních pravidlech víte.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zdraví
„Krém s vysokým SPF je základ. Kůži ošetřujte i tehdy, chodíte-li na manikúru a ruce dáváte do UV lampy,“ říká dermatoložka MUDr. Lucie Jarešová

„Krém s vysokým SPF je základ. Kůži ošetřujte i tehdy, chodíte-li na manikúru a ruce dáváte do UV lampy,“ říká dermatoložka MUDr. Lucie Jarešová

Byt
Bydlíme v nájemním bytě, ale interiér jsme si mohli přizpůsobit podle našeho vkusu a potřeb: Ačkoli to zní jednoduše, nebylo to tak snadné

Bydlíme v nájemním bytě, ale interiér jsme si mohli přizpůsobit podle našeho vkusu a potřeb: Ačkoli to zní jednoduše, nebylo to tak snadné

Dobrý nápad
KVÍZ: Myš pozná každý, ale co další hlodavce z české přírody. Vyzkoušejte kvíz!

KVÍZ: Myš pozná každý, ale co další hlodavce z české přírody. Vyzkoušejte kvíz!

Cestování
Užijte si den na farmě! Máme pro vás šest tipů, kam vyrazit za venkovskou pohodou

Užijte si den na farmě! Máme pro vás šest tipů, kam vyrazit za venkovskou pohodou