Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop: Beranům přijde důležitá zpráva, Raky ničí stres a Vodnáři cítí napětí ve vztahu

Info ikona
horoskop

Planeta Pluto vstoupila do znamení Vodnáře, což s sebou nese změny v různých oblastech našeho života. V tuto dobu je dobré ujasnit si, co vlastně od života chcete a tím směrem napnout síly. Co čeká na zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte s námi do našeho týdenního horoskopu.

Zuzana Heralová | 6. 04. 2023

Beran

Můžete se těšit na zprávu, na kterou už dlouho čekáte! Přinese vám do života významné změny. Zpráva se bude týkat pravděpodobně vaší práce, která je teď pro vás velmi důležitá. Nadcházející Velikonoce ve vás pak probudí touhu být v přírodě. Potřebujete pořádnou porci čerstvé energie.

Býk

Začátek tohoto týdne přinese šanci ukončit projekty, které vás už delší dobu brzdí a nebaví. A tím vám ubírají energii. Pracovně ale trochu zvolněte, máte teď tendenci nabírat si příliš úkolů a zavírat oči před problémy, které je potřeba řešit jinde. Soustřeďte se na to, co se děje doma.

Blíženci

Cítíte se skvěle, jak po psychické, tak i fyzické stránce. Využijte příznivé konstelace ve svůj prospěch. Díky většímu sebevědomí by se vám mohlo podařit pustit se do něčeho nového, na co jste si netroufali. Dobře se budete cítit ve větší společnosti lidí, kteří vám rozumí.

Mohlo by se vám líbit

Rak

V poslední době jste dost ve stresu a v napětí, což bude v následujících dnech gradovat. Toto rozpoložení vás ale ničí, a to se může začít projevovat i na vašem fyzickém zdraví. Zkuste brát věci s lehkostí a dávejte sebe na první místo. Odpočinek a chvíle pro sebe by měly být samozřejmou součástí vašeho života.   

Lev

Máte-li potíže s financemi, řešte je co nejdříve. Pozor na půjčky. Z malého problému by se mohla stát časem velká překážka k uskutečnění vašeho plánu, který souvisí s bydlením či realitami. Zkontrolujte, zda máte zaplacena všechna pojištění a úvěry a máte v pořádku daně!

Panna

Začátkem týdne můžete očekávat menší napětí v rodině. Nevyhnete se řešení drobných problémů, ať už půjde o děti či partnera. Zaměřte se na to, co je opravdu podstatné a drobnostmi neztrácejte čas ani energii. Velikonoce byste tak mohli prožít v klidu a pohodě.  

Mohlo by se vám líbit

Váhy

Vaše pracovní morálka může lehce poklesnout. Už se vidíte doma, jak si užíváte Velikonoce, ale zkuste se ještě začátkem týdne koncentrovat na své pracovní povinnosti. Může vás zaskočit také požadavek kolegů, kteří budou potřebovat pomoc. Neodmítejte je.

Štír

Štěstí máte na dosah, jen jste si toho ještě nevšimli. Svého životního partnera totiž potkáváte takřka denně. Tak otevřete pořádně oči, zbystřete smysly a nahlédněte pod povrch! Ve štěstí vám brání jen vaše předsudky a rychlé závěry.

Střelec

Buďte otevření, upřímní a jednejte na rovinu. Zejména pokud jde o přátele. Faleš by mohla zničit přátelství, které je pro vás velmi důležité. Po zdravotní stránce se budete cítit trochu unaveně, ale menší relax o Velikonocích to spraví. Vhodný by byl také detox či půst, ale buďte k sobě laskaví.

Mohlo by se vám líbit

Kozoroh

Konec týdne může přinést nečekané setkání s člověkem, který vám byl kdysi blízký, ale pak vám ze života odešel. Bude to příjemná chvíle, protože zjistíte, že si s touto osobou máte i po letech co říct. Víkendové aktivity nasměrujte směrem k rodině a partnerovi a snažte se strávit spolu co nejvíce společných chvil.

Vodnář

Ve vztahu se můžete teď možná cítit na vedlejší koleji a cítíte, že potřebujete restart. Promluvte si v klidu s partnerem a zkuste najít kompromis, abyste byli oba spokojeni. Pokud přemýšlíte o změně povolání, je právě teď vhodná doba. Změny by mohly být pozitivní, za předpokladu, že víte, co přesně chcete.

Ryby

V těchto dnech si neplánujte nic fyzicky ani duševně náročného. Sami cítíte, že jste na tom se silami a životní energií bledě. Pozitivně vás naladí děti nebo vaši přátelé, v jejichž společnosti se budete cítit uvolněně.

Zdroj článku