Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop od 10. do 16. dubna: Blížence válcuje stres, Panny čeká flirt a Střelce by mohla ohrozit roztěkanost.

Info ikona
Horoskop

Následující dubnový týden si připraví spoustu zkoušek, díky kterým si můžeme prověřit, jak jsme na tom se sebevědomím a sebeláskou. Pokud budete otevřeni změnám, očekávejte úspěch, i když se o něj třeba ani nijak zvlášť nepřičiníte. Co připravily hvězdy právě vašemu znamení zvěrokruhu? Nahlédněte s námi do našeho horoskopu.

Zuzana Heralová | 10. 04. 2023

Beran

Budete mít spoustu příležitostí, jak doladit harmonii v rodině. Nedorozumění a spory se vám totiž bude dařit zvládat v klidu a bez emocí, čemuž můžete vděčit postavení Jupiteru a Měsíce. Zejména ve druhé polovině týdne budete spokojeni sami se sebou a s tím, jak se vám daří zvládat emoce. Radost vám udělá člen rodiny, který vám  poslední dobou dělal trochu starosti.

Býk

Do popředí se v těchto dnech dostává tvořivost a vaše šikovné ruce. Pokračuje tak vaše touha zkrášlovat příbytek, aby se v něm všichni členové vaší rodiny cítili dobře. Starejte se také o své zdraví. Pokud vás něco trápí, přestaňte googlit a stresovat se tím, že máte vážnou nemoc. Raději se objednejte k lékaři, ať máte jistotu, že jste v pořádku.

Blíženci

Ačkoli máte za sebou prodloužený velikonoční víkend, máte pocit, že jste si moc neodpočinuli. Stres je tak stále bohužel významným faktorem, který vám komplikuje život. V návaznosti na to se mohou objevit potíže s trávením, ale i se spánkem. Právě teď je nejvyšší čas zatáhnout za záchrannou brzdu a udělat si v životě trochu pořádek v prioritách. Sebe dejte na první místo!

Mohlo by se vám líbit

Rak

Následující dubnový týden vám v práci přinese řadu výzev a perných okamžiků. Nehazarduje s postavením, kterého jste dosáhli a místo nedostatků se snažte vidět spíše to pozitivní. Pokud ale máte pocit, že už vás tato práce nenaplňuje, počkejte zatím s finálním rozhodnutím. V těchto dnech není vhodná konstelace dělat rozhodnutí tohoto charakteru.

Lev

V průběhu následujících dní budete mít přímo bytostnou potřebu být v blízkosti svých nejlepších přátel a sdílet s nimi své pocity. Dobře si ale promyslete, co komu prozradíte, abyste toho pak nelitovali. V práci se připravte na lehký stres, který vyvolaly dny velikonočního volna. S chladnou hlavou a svým osobním kouzlem ale nápor úkolů zvládnete.

Panna

Zejména začátkem týdne vsaďte na skromnost a nechlubte se příliš tím, čeho jste dosáhli. Někoho z vašich blízkých by se vaše chvástání mohlo dotknout. Ve vztahu vás čekají klidné dny, které se vám mohou zdát i jako nudné. V takovém případě hvězdy budou přát menšímu dobrodružství. Pohlídejte si ale, aby to byl jen nevinný flirt. Cokoli dalšího by vám mohlo brzy zkomplikovat život.

Mohlo by se vám líbit

Váhy

Začátek týdne může přinést menší turbulenci do vašeho vztahu. Zkuste ovládnout city na uzdě a hlídejte si, abyste neřekli něco, co by vás pak mohlo mrzet. Také se nenechte vystresovat někým z vašeho okolí. Jeďte si svým tempem, protože pokud zachováte klid, můžete se těšit na úspěšné završení projektu, na kterém už dlouho pracujete. Úspěch je na dosah!

Štír

Budete mít velkou šanci změnit přístup k jídlu a ke svému tělu, které začíná dávat najevo, že dosavadní životní styl se mu moc nelíbí. Mohlo by se jednat o významný krok, který změní váš život ve více ohledech. Na podporu svého partnera i dětí se můžete spolehnout. Vyplatí se zařadit do života více pohybu, méně stresu a také alkoholu.

Střelec

Budete se cítit ve formě jako už dlouho ne. Konečně se vám vrátí vaše ztracená energie, ale i sebevědomí, které budete pro další životní období potřebovat. Jediné, co vám může zakalit radost, je nepozornost a roztěkanost. Může vám totiž tak trochu pokazit reputaci v práci. Snažte se proto soustředit se a než začnete něco nového, nejprve dodělejte to stávající.

Mohlo by se vám líbit

Kozoroh

Chcete všechno, ale je vám jasné, že to není možné. Nedokážete se rozhodnout, co byste vlastně v životě chtěli dělat. Toužíte po kariéře, nebo se raději věnovat rodině? Následující dny by mohly přinést odpověď a rozuzlení vašeho dilema. Nebudete-li si vědět rady, svěřte se někomu z vašeho okolí, komu důvěřujete a kdo je schopen vidět věci z pozice nestranného člověka.  

Vodnář

Trable by vám mohly přinést finanční problémy, které jsou ale logickým vyústěním vašeho nesmyslného utrácení. Máte zaplacené daně a pořádek ve všech poplatcích, splátkách a dalších povinností, které souvisí s penězi? Jestliže máte nějakého kostlivce ve skříni, rychle jej zlikvidujte, ať nejste nepříjemně překvapeni. Zatím je ještě čas.

Ryby

Zaměřte se v těchto dnech na vše, co se děje ve vašem blízkém okolí. Snažte se vidět souvislosti a detaily, zejména pokud jde o chování vašeho partnera či blízkých členů rodiny. Dejte jim najevo, že vám na nich záleží a máte je rádi. Občas na to zapomínáme a neuvědomujeme si, že se možná trápí. Dařit se vám bude v práci, kde si získáte sympatie kolegů svým přístupem k novým nařízením.  

        

  

 

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku