Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop od od 22. – 28. května: Blíženci vyřeší dilema, Býci najdou lásku

Info ikona
horoskop

Třetí květnový týden ovlivní nejen Jupiter, který se přesunul do zemského znamení Býka, ale i planeta lásky a krásy Venuše. Je to příznivá konstelace pro upevňování vazeb ve vztazích, ať už jsou milostné, přátelské či pracovní. Zajímá vás, jak se dotkne právě vašeho znamení? A na co dalšího se můžete v nadcházejících dnech těšit, nebo čemu se naopak vyhnout? Nahlédněte do našeho zábavného horoskopu.

Zuzana Heralová | 22. 05. 2023

Beran

Vaší planetou je ohnivý Mars, který se teď nachází ve znamení Raka. Posílí vaši energii, kterou budete muset zdržet na uzdě, zejména pokud jde o milostné vztahy. Snažte se upozadit vůči partnerovi své zájmy, nediktujte mu, co má a nemá dělat. Mohli byste vyvolat zbytečné konflikty. Raději zaměřte svou pozornost na dotažení úkolů, které jste dosud odkládali. V pracovní oblasti se vám bude mimořádně dařit.

Býk

Ve vašem znamení se stále nachází Jupiter, jehož vliv pocítíte v podobě elánu a pozitivity. Šetřete ale svou energií a nerozdávejte ji na potkání všem, komu bude ve vaší blízkosti dobře. Dařit se vám bude v milostné oblasti. Nezadaní Býci mohou svým charisma zaujmout někoho, kdo by mohl naplnit jejich očekávání. Ti zadaní pak prožijí krásné chvíle plné lásky a intimity, po kterých už tak dlouho toužili.

Blíženci

Využijte konstelace planet, která vám bude nápomocná při rozhodování zdánlivě neřešitelných otázek. Najednou se může objevit „aha“ moment, kdy budete vědět naprosto přesně, kterou cestou jít dál. Poslouchejte svoji intuici, která vás nezklame. Dělejte si radost, rozmazlujte se a vůbec kvůli tomu nemějte špatní svědomí. Ideálním způsobem bude péče o zevnějšek jako je kosmetika, kadeřník nebo drobný zkrášlující zákrok z rukou estetického dermatologa.

Mohlo by se vám líbit

Rak

Mějte oči na stopkách, pokud jde o takzvané přátele, kteří jsou ale ve skutečnosti falešní a snaží se vás jen využívat. Obezřetní buďte zejména v oblasti financí, ale i sdílení svého know how. Zaměřte se sami na sebe, hvězdy vám budou přát v oblasti vzdělávání, které se bude týkat vaší práce. Buďte otevření poznávání nových procesů, ale i technologií. V dnešní době je důležité umět se přizpůsobit všemu novému.

Lev

Vaše ego je hodně vysoko, což by vám mohlo zkomplikovat život zejména v pracovní oblasti. Pozor na to, abyste se nedotkli některých kolegů kteří by nemuseli pochopit styl vašeho vyjadřování. Koncem týdne můžete čekat pozitivní zprávu, která se bude týkat vaší finanční situace. Bude to ale něco za něco, proto si dobře rozmyslete, co je pro vás opravdu důležité.

Panna

Vaše puntičkářská povaha vám nedovolí nic odfláknout. Chcete odvést vždy a za všech okolností perfektní výkon, jenže jste si poslední dobou nabrali povinností až příliš. V těchto dnech hrozí, že pod tíhou stresu uděláte chybné rozhodnutí, jež vám zkomplikuje život na delší dobu. Zkuste být více pozornější a hlavně uberte. Zejména koncem týdne se soustřeďte více na sebe a svého partnera než na práci.  

Mohlo by se vám líbit

Váhy

Jupiter vás vystaví zkoušce, která prověří vaši odolnost vůči toxickým lidem, v jejichž společnosti se nebudete cítit dobře. Pokud se dostanete do takové konfrontace, nepropadejte lítosti a litování se. Zvedněte hlavu a snažte se za každou cenu vidět na každé situaci to pozitivní. Dobrou zprávou je zlepšení vašich financí. Pokud budete mít peníze navíc, investujte do zážitků. Budete pak na ně vzpomínat celý život.

Štír

V tomto týdnu bude nejlepší, když prostě budete plynout s časoprostorem. Neřešte nic, co není nutné, protože by to mohlo být kontraproduktivní. Využijte tyto dny pro sebe, pro svůj duševní rozvoj a odpočinek. Pokud se vám bude chtít, meditujte, manifestujte si svá přání a přemýšlejte nad tím, jak byste chtěli, aby váš život vypadal za rok. Zaměřte se také na péči o své zdraví. Neuškodí odlehčení jídelníčku a více pohybu.

Střelec

Venuše vám v těchto dnech umetá cestičku v milostných vztazích a slibuje prožít něco úžasného. Vytěžte pro sebe z této příznivé konstelace maximum a neřešte to, co si myslí druzí. Obezřetní buďte v práci, kde by se mohla objevit závist a pomluvy ze strany méně úspěšných kolegů. Nikomu se nesvěřujte s osobními věcmi, do kterých nikomu nic není.

Mohlo by se vám líbit

Kozoroh

V tomto týdnu vám Jupiter ukáže svoji vlídnou tvář a podpoří vás ve všech oblastech komunikace. Je nejlepší čas říct si o zvýšení platu, zlepšení pozice nebo si vyjednat home office navíc. Nebojte se také svěřit partnerovi s tím, co vás trápí nebo štve. Budete překvapeni, jak jednoduše půjde všechno řešit. Víkend přinese také setkání nebo jinou formu kontaktu s někým z minulosti, na kom vám kdysi hodně záleželo.

Vodnář

Vaše „lítací“ povaha vás vynese opět do nadpozemských výšek, kdy budete spřádat plány do budoucna. Je vhodná doba zamyslet se hlavně nad tím, zda vám dává smysl vaše práce, zda má váš život nějaký řád a jste sami se sebou v harmonii. Zakažte si ale negativní a lítostivé myšlenky a přistupujte k celé věci pozitivně. Důležité pak bude vyčistit si hlavu třeba prací doma, na zahradě nebo třeba při sportu.

Ryby

Je tu vhodná doba udělat doma pořádek ve smyslu zbavit se zbytečných věcí, které vám už neslouží. Spojte příjemné s užitečným a vytřiďte staré oblečení, knihy, časopisy a různé lapače prachu, které máte doma už jen ze zvyku. Zamyslete se také nad tím, s jakými lidmi se stýkáte a nemáte z takových kontaktů radost. Pomyslně se s nimi rozlučte s tím, že jim poděkujete a propustíte je ze svého života. To vše udělá prostor pro něco nového, co už čeká za dveřmi..

Zdroj článku