Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Dny Marianne 2022: Na jaké slevy se těší redakce Marianne?

Dny Marianne jsou za rohem, a to znamená jediné - v redakci už spřádáme nákupní plány a přemýšlíme, čím uděláme radost sobě nebo blízkým. Pokud ještě nevíte, jaké slevy během Dnů Marianne využít, můžete se inspirovat našimi tipy.

Už od 16. do 18. září se můžete těšit na slevy až 50 % do více než 3600 obchodů a e-shopů po celé České i Slovenské republice. A co si během Dnů Marianne hodlá pořídit redakce?

Monika Mudranincová

šéfredaktorka

Letos se moc těším, jak si oživím podzimní šatník, takže půjdu na lov oblečení a bot. A nějaká pěkná kabelka by se taky hodila! 

Tereza Čaladi

online redaktorka

Vzhledem k tomu, že jsou Dny Marianne těsně před začátkem podzimu, už se nemůžu dočkat, až si pořídím na ZOOTu nějaké pletené svršky hned s 30% slevou. Svetry jsou moje slabost, mám pocit, že mě chrání před podzimní depresí. Pořídit si potřebuji zároveň nějaké formálnější kalhoty, po kterých se nejspíše porozhlédnu v H&M. A v neposlední řadě bych ráda využila některou z mnoha slev od Datartu. Nejspíše 20 % na sportovní Garmin hodinky, jelikož ty, které jsem měla doteď, se mi nedávno rozbily.

Mohlo by se vám líbit

Vše, co potřebujete vědět o Dnech Marianne 2022

Září je neodmyslitelně spjato s nákupním svátkem jménem Dny Marianne. A jinak tomu nebude ani letos, kdy se od 16. do 18. září můžete těšit na slevy až 50 % do více než 3600 obchodů a e-shopů po celé České i Slovenské republice.
marianne.cz

Eva Kadavá

gurmet redaktorka

Seznam nákupů mám letos proklatě dlouhý. Vyberu však jen dva tipy. Před časem jsme si s mužem nadělili novou postel a tak určitě pořídím kvalitní povlečení a prostěradla. V hledáčku mám značka Scanquilt a Lejaan. Postel má rozměr 200x200 cm (na muže, syna, psa a mne je to jen taka tak) a to bývá při nákupu občas oříšek. Také delší dobu toužím po novém kuchyňském robotu, jen vždy ustoupil jiným prioritám. Dny Marianne platí i do Datartu, takže sleva 20 % to jistí.

Alžběta Rybářová

online editorka

Kde jsou ty časy, kdy jsem si během Dnů Marianne pořizovala nové oblečení nebo kosmetiku? Aktuálně totiž čelím „dospěláckým“ výzvám, tedy vybavování nového bytu. Už teď mám vystříhané kupony do Datartu, kde hodlám uplatnit slevu 20 % na domácí spotřebiče od Electroluxu a pomýšlím také na mixér od značky Eta, který bude během Dnů Marianne také se slevou 20 %. V neposlední řadě se těším na slevu 20 % na povlečení Lejaan, o kterém jsem slyšela jenom samou chválu.

Sabina Olijve

produkční

Pravidelně teď cvičím jógu, takže bych si ve sportovním obchodu chtěla pořídit nějaký pěkný set, abych podpořila svou motivaci ke každodenním lekcím. Dny Marianne určitě také využiju k doplnění zásob kosmetiky. Povinnou zastávkou bude Calzedonie, kde si už klasicky nakoupím výbavu silonek a legín, které se na podzim budou jistě hodit! 

Eliška Vrbová

módní redaktorka

Dny Marianne jsou vždy ideální příležitost pro doplnění kvalitních a nadčasových základů šatníku. Zjistila jsem, že můj šatník postrádá dva pro podzim stěžejní kousky – černé dvouřadé sako a univerzální svetr z příjemného materiálu. Takže určitě zavítám do obchodu Falconeri, kde bych si ráda vybrala příjemný kašmírový svetr, a sako budu hledat na e-shopu Modivo nebo v H&M. A radost si udělám i u české značky Klara Rott, jejíž hydroláty z levandule či zeleného čaje jsou naprosto bezkonkurenční. 

Monika Majarová

grafička

Letošní dny Marianne jsem se rozhodla pojmout chytře a nakoupit dárky na Vánoce. Každý rok nechávám nákupy na poslední chvíli a jsem pak "ve smrti". Letos jsem se tedy zařekla, že už se to nebude opakovat. Jsem si jistá, že díky rozmanitosti kuponů obdaruji všechny blízké a možná i nadělím něco malého sobě. Jdete do toho také? 

Karolína Demelová

kosmetická redaktorka

Sezónní obměnu šatníku, vůní i kosmetiky na podzim vždycky odkládám, zuby nehty se totiž držím posledních záchvěvů léta, se kterým se odmítám rozloučit. Jelikož ale počasí na mé city ohledy nebere, Dny Marianne využiju především k pořízení teplého a ještě teplejšího oblečení v čele s novým vlněným kabátem. Mou osobní výzvou je aspoň vyzkoušet i jiné barvy než černou, ale znám se... Nejspíš neodolám a pořídím si i nějaký parfém a rtěnku, a určitě vyberu i pár vánočních dárků. 

Související články

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Zábava
Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Zábava
Kvíz: Milujete seriály? Zkuste poznat kultovní pořady z 90. a nultých let podle jediné fotky

Kvíz: Milujete seriály? Zkuste poznat kultovní pořady z 90. a nultých let podle jediné fotky

Zábava
Nejočekávanější filmy léta 2024: Těšit se můžete na novou Marvelovku i policejní komedii s Willem Smithem

Nejočekávanější filmy léta 2024: Těšit se můžete na novou Marvelovku i policejní komedii s Willem Smithem