Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vše, co potřebujete vědět o Dnech Marianne 2022

Září je neodmyslitelně spjato s nákupním svátkem jménem Dny Marianne. A jinak tomu nebude ani letos, kdy se od 16. do 18. září můžete těšit na slevy až 50 % do více než 3600 obchodů a e-shopů po celé České i Slovenské republice.

Nejvyšší čas otevřít diář a červenou tužkou podtrhnout datum od 16. do 18. září, kdy po celé České i Slovenské republice proběhnou Dny Marianne. Ať už s kamarádkou, dcerou, maminkou nebo partnerem vyrazíte do víru nákupních center, nebo dáte přednost nákupům přes e-shopy, rozhodně nebudete litovat. V letošním roce se navíc můžete těšit na nebývale širokou nabídku slev na elektroniku nebo na Zlaté kupony, tedy nejatraktivnější a nejvýhodnější slevy, které pro vás osobně vybrala redakce Marianne.

Slevové kupony

Už tradičně je kuponová knížka součástí zářijového vydání Marianne a Marianne Bydlení, a tak vyrazte do nejbližší trafiky, případně si Marianne nebo Marianne Bydlení objednejte přímo domů. Pokud nechcete ztrácet čas vystřiháváním kuponů, a zároveň je vaším každodenním spojencem chytrý telefon, stáhněte si mobilní aplikaci Dny Marianne. V aplikaci na vás čeká několik vylepšení, například přehlednější informace o nabídkách nebo dostupnější funkce vyhledávání. Kompletní návod, který vám pomůže se stažením aplikace a následnou registrací, najdete zde.

V kuponové knížce i aplikaci nepřehlédněte Zlaté kupony. Jde o slevové nabídky, které by vašemu nákupnímu oku rozhodně neměly uniknout. Můžete se těšit například na výhodné nákupy u značek GAP, Datart, Falconeri, Dr. Max, Sephora a dalších.

Jako každý rok, i letos jsou kuponky v Marianne a Marianne Bydlení odlišné, proto cena Marianne je 109,90 Kč a Marianne Bydlení 79,90 Kč.

Info ikona
DM

Bude taška Dny Marianne?

Ano, bude! Také letos jsme si pro vás připravili ikonickou tašku Dny Marianne, která bude vaší věrnou kamarádkou při nákupech. Vsadili jsme na praktický rozměr, a protentokrát dali přednost minimalismu v podobě černé barvy. Tašku Dny Marianne získáte v Marianne Lounges po předložení kuponu z papírové kuponové knížky nebo z mobilní aplikace Marianne. V každé tašce na vás bude čekat překvapení v podobě dárečků a vzorečků od našich partnerů. Věříme, že elegantní tašku využijete i po skončení Dnů Marianne.

Info ikona
Taška

Marianne Lounges a odměna za nákupy

Oáza klidu uprostřed nákupní herečky. Tak bychom označili Marianne Lounges, odpočinkové zóny, kde získáte nejen zmiňovanou tašku Dny Marianne, ale také dárky od našich partnerů. Stačí přinést pět účtenek z různých zapojených obchodů a vybrat si dárek dle libosti. Už teď vám můžeme prozradit, že mezi dárky nebudou chybět produkty od značky Manufaktura, Tescoma, Kores, Mary Kay, Price‘s, Revalid nebo Wittchen. Nejmladší zase ocení hračky značek Baby Born Surprise, Little Tikes nebo L.O.L Surprise.

Marianne Lounges najdete v Praze (Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), Hradci Králové (OC Futurum), Plzni (Olympia Plzeň), Brně (NC Královo Pole), Ostravě (Avion Shopping Park), a také v Bratislavě (Avion Shopping Park).

Související články

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte české pohádky? Otestujte své znalosti a získejte plný počet bodů

Kvíz: Jak dobře znáte české pohádky? Otestujte své znalosti a získejte plný počet bodů

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Zábava
Kvíz: Karel Gott by letos oslavil 85. narozeniny. Znáte dobře texty jeho nesmrtelných písní?

Kvíz: Karel Gott by letos oslavil 85. narozeniny. Znáte dobře texty jeho nesmrtelných písní?

Zábava
Kvíz: Herečka Tatiana Dyková slaví narozeniny. Zjistěte, jak dobře znáte její filmové role

Kvíz: Herečka Tatiana Dyková slaví narozeniny. Zjistěte, jak dobře znáte její filmové role