Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Dny Marianne jsou v plném proudu! Stáhněte si mobilní aplikaci pro pohodlné nakupování

Info ikona
Dny Marianne

Chcete mít všechny slevové kupony doslova v kapse? Stáhněte si aplikaci Dny Marianne, se kterou bude víkendové nakupování mnohem pohodlnější.

Konečně jsme se dočkali! V pátek 16. září odstartovaly Dny Marianne, během kterých na vás čekají slevy až 50 % do více než 3600 obchodů a e-shopů po České i Slovenské republice. Pokud jste si nestihli pořídit zářijová vydání časopisů Marianne a Marianne Bydlení, nesmutněte! Také v letošním roce si můžete stáhnout mobilní aplikaci Dny Marianne, ve které po zaplacení 110 Kč získáte kompletní kuponovou knížku (za tuto cenu získáte obě kuponové knížky Marianne i Marianne Bydlení)

Proč si stáhnout aplikaci?

Ruku na srdce, vystřihávání slevových kuponů nepatří během Dnů Marianne k našim nejoblíbenějším aktivitám. I proto jsme rádi, že v posledních letech můžeme využívat aplikaci Dny Marianne, díky které máme všechny slevové kupony neustále u sebe. Navíc za cenu 110 Kč získáme nejen kupony z časopisu Marianne, ale také z časopisu Marianne Bydlení.

Mobilní aplikace Dny Marianne se pyšní také několika novými funkcemi. Například lze v aplikaci vytvořit nákupní seznam, díky kterému během Dnů Marianne neprošvihnete žádnou výhodnou nabídku. A protože slevových kuponů je opravdu mnoho, pro lepší přehled najdete v aplikaci seznam těch nejvýhodnějších. Jsou označený jako Zlaté kupony a získáte s nimi ještě větší slevy, než na které jste u vybraných značek byli doposud zvyklí.

Jak stáhnout aplikaci Dny Marianne?

Instalace: V Google Play nebo App Store vyberte aplikaci Dny Marianne. Pomocí tlačítka Instalovat se připraví vše potřebné.

Registrace: Pro vstup do aplikace si vytvořte nový účet. Registrovat se můžete prostřednictvím Facebooku, G-mailu nebo e-mailového účtu. Zadané údaje si pamatujte, budete se jimi později přihlašovat.

Ověření e-mailové adresy: Pomozte nám ověřit, že máme správný e-mail. Po registraci vám na něj pošleme zprávu. Klikněte na odkaz, který v ní najdete, a máme hotovo. Teď už se stačí jen přihlásit.

Mohlo by se vám líbit