Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

MARIANNE FITCHALLENGE II: „Žádná superpotravina nás nespasí. Jídelníček musí být celkově vyvážený,” říká nutriční terapeutka Aneta Sadílková

Info ikona
Marianne

Dobře spát, správně jíst a dostatečně se hýbat – to je svatá trojice zdravého životního stylu. Všichni ale víme, že se to snáze řekne než udělá, a tak si Monika Mudranincová do dalšího dílu Marianne Fitchallenge opět pozvala nutriční terapeutku Anetu Sadílkovou, aby jí poradila, jak na to.

Promotion | 7. 05. 2021

V prvním rozhovoru s nutriční terapeutkou Anetou Sadílkovou, který si můžete pustit zde, jsme se dozvěděli něco o udržitelném stravovacím režimu. S Monikou Mudranincovou si povídaly o tom, jak předejít vlčímu hladu, přejídání a jak se přestat jídlem odměňovat. Tentokrát si Monika pozvala Anetu, protože ji zajímalo, jaký má alkohol vliv na hubnutí, jestli je dobré pro naše tělo pít limonády s umělými sladidly i např. to, jestli tzv. superpotraviny jsou opravdu tak super

Info ikona
Marianne Fitchallenge

Dozvěděli jsme se, že „superpotravina“ není oficiální název a neexistuje žádný seznam, který uvádí potraviny se zázračnými účinky pro zdraví. Podle Anety za superpotraviny lze považovat např. chia semínka, řasu spirulinu nebo mladý ječmen, patří tam ale i „obyčejná” zelenina, ovoce, oříšky a semínka. Všechny tyto potreviny se obecně vyznačují tím, že mají vyšší obsah zdraví prospěšných látek. Jejich konzumace je správná, je ale nutno mít na paměti, že žádná superpotravina nás nespasí. Cílem je mít celkově vyvážený jídelníček a "superpotraviny" jako mladý ječmen, různé řasy, chia semínka nebo doplňky stravy brát jako něco navíc, i pro lepší pocit, že jsme pro své tělo udělali maximum.

V tomto ohledu Aneta doporučuje Wellness balíček, který obsahuje všechny potřebné vitaminy, minerální látky, omega-3 mastné kyseliny z vysoce kvalitního rybího oleje a antioxidant Astaxanthin. Astaxanthin je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů na světě. Oriflame ho získává z mořské řasy rostoucí v okolí stockholmského souostroví a v kombinaci s výtažkem z borůvek ze švédských lesů a vitamínem C a E poskytuje vysokou ochranu buněčných membrán a zpomaluje procesy stárnutí pleti.

Pomoc s hubnutím

Hledáte vyvážené a výživné řešení, které funguje? Zkuste SuperShaky od Wellnes by Oriflame. Tato řada věří ve spojení zdravého jídelníčku, dostatečné hydratace, fyzického cvičení a pozitivního životního stylu, které dohromady optimalizují vaše celkové zdraví a fyzickou i duševní pohodu. SuperShaky na regulaci hmotnosti jsou vyvážené pokrmy, které vám mají bezpečně, prakticky a účinně pomoci udržet kontrolu nad kalorickým příjmem. Společně s holistickým přístupem vás tyto výživné nápoje posunou na cestě k úspěchu!

Oriflame

SOUTĚŽ

Partnerem projektu je značka Oriflame s řadou výrobků Wellness pro zdravý životní styl. Produkty Wellness by Oriflame jsou vyráběny z přírodních ingrediencí, pomáhají doplnit stravu a dodržovat zdravý životní styl. Vyhrajte je v balíčku v naší soutěži!