Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Jak na akné? Rychlá, účinná a diskrétní pomoc je tu!

Urychlete mizení pupínků! Pupínky mají tu nepříjemnou vlastnost, že se objeví přesně v momentě, kdy se to hodí nejméně. S URGO Filmogel Spots Na pupínky budete ale vždy připraveni.

Redakce Marianne | 6. 03. 2016

Filmogel je unikátní patentovaná technologie vyvinutá v laboratořích URGO. Představuje tekuté krytí, které na pupínku vytváří diskrétní neviditelný film a který zároveň funguje jako ochranný štít proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí.

Červený pupínek nemusí nutně znamenat další vrstvy korektoru a make-upu navíc, se speciální tužkou URGO Filmogel Spots Na pupínky stačí postižené místo jednoduše potřít. Po aplikaci nechat jemnou vrstvičku gelu zaschnout a poté již nanášet make-up tak, jak jste zvyklí. Gel na vašem obličeji vytvoří ochranný film, který urychluje mizení pupínku, čistí postižené místo, vytváří bariéru mezi pupínkem a nechtěným znečištěním náhodným dotekem či dalšími nečistotami a zároveň snižuje riziko vzniku jizev.

Samotné použití filmogelu je velmi jednoduché. Stačí pouze jednou otočit koncem tužky a tím se připraví potřebné množství k aplikaci. Silikonová omyvatelná špička efektivně pomáhá aplikovat filmogel ve správném množství na správné místo. Poté stačí nechat filmogel 1 až 2 minuty zaschnout. Pro dosažení nejlepších výsledků je ideální filmogel použít 2krát až 3krát denně. Stačí až na 150 použití.

Produkt URGO Filmogel Spots Na pupínky je obohacen o Tee tree oil a kyselinu salicylovou.

3125490 URGO FILMOGEL SPOTS Na pupinky 2ml peroTea tree oil

  • Antiseptické a antibakteriální účinky
  • Podporuje zklidnění pokožky
  • Podporuje hojení pokožky

Kyselina salicylová

  • Regulace tvorby mazu
  • Antibakteriální účinky
  • Keratolytické účinky

3125490 URGO FILMOGEL SPOTS Na pupinky 2ml 

Více info na

Filmogel.urgo.cz

http://www.urgo.cz/produkt/filmogel-spots/

Související články