Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Cestování

Jeden resort, nekonečná rodinná zábava

Info ikona
rodina u bazénu

Prožijte prázdniny v neopakovatelné atmosféře prosluněného Jadranu se servisem pětihvězdičkového rodinného resortu a vychutnejte si zasloužený odpočinek v rodinném Falkensteiner Hotelu Diadora.

Promotion | 31. 07. 2023

Právem patří Jadran mezi jedno z nejatraktivnějších prázdninových míst pro české rodiny s dětmi. Díky nádherným plážím, křišťálově čistému moři, pohostinnosti místních obyvatel i příznivé dojezdové vzdálenosti patří mezi první volbu během rozhodování, kam se v létě vyrazí. Aby se ale vytoužený odpočinek neproměnil v maraton rodičovských povinností, akorát mimo domov, doporučujeme vybírat cílové místo pečlivě, s ohledem na dětské i rodičovské potřeby a touhy.

Info ikona
večeře

Rodinný hotel Diadora ve Falkensteiner Punta Skala Resortu nedaleko Zadaru vás určitě naprosto uchvátí svým krásným designem a vyladěnému vybavení uzpůsobené dětem. „Všech 230 pokojů a apartmánů i společné prostory a herny jsou nyní od rozměrů až po výzdobu přizpůsobené potřebám rodin a plné interaktivní zábavy pro děti. Hlavním cílem bylo na ploše přes 1250 m2 vytvořit nejzábavnější rodinný hotel,“ říká Otmar Michaeler, generální ředitel společnosti Falkensteiner Michaeler Tourism Group (FMTG).

Info ikona
hotel Diadora

Moře a oceány

Ústředním tématem hotelu, jehož součástí je nyní i akvapark, se stal fascinující mořský svět. Podmořský život mohou děti prozkoumávat s maskotem hotelu, Falkym, hravou, zábavnou a edukativní formou hned na několika místech resortu. I útulné pokoje jsou přizpůsobeny dětem. Díky hernímu prostoru, lezecké stěně nebo závěsné houpačce se tak nestanou jen místem na přespání. A protože dovolená je samozřejmě i o dobrém jídle a pití, hotel nabízí bufetový koncept se specialitami, při kterých šéfkuchaři mysleli na dospěláky i děti. Určitě si oblíbíte terasu s pergolou, odkud se můžete během jídla kochat výhledem na bazény a moře.

Info ikona
rodina u moře

Hry a nekonečná zábava

Centrem zábavy pro děti všeho věku se stává herna, rovněž inspirovaná mořským světem okolo a láká k objevování a hraní. Nachází se tu měkký herní sektor s didaktickými hračkami pro nejmenší, vzrušující lezecké a skákací zóny, skluzavky i interaktivní digitální hračky. Maminky s nejmenšími dětmi tady najdou klidné místo na odpočinek, kojení i přebalování a využít můžou i kojenecké potřeby a čerstvé potraviny, které jsou 24 hodin denně k dispozici v kuchyňce Biberonia. K dispozici je také multimediální zábavně-vzdělávací místnost, kinosál a tvůrčí dílna. A ta nejoblíbenější služba pro rodiče? V péči o děti pomáhá kvalifikovaný personál prostřednictvím strukturovaných animačních programů. Na své si přijdou i větší děti, které propadly gamerství – v herní zóně s konzolemi PlayStation 5.

Info ikona
hrající si děti

Venku si děti i dospělí můžou užít i sportovní centrum, ve kterém se nachází několik hřišť. Také býváte na dovolených akčnější a rádi zkoušíte nové věci? Půjčte si v centru voních sportů třeba paddleboard, surf stepper nebo kajak, třeba najdete nový celoživotní koníček. V létě navíc v resortu pravidelně probíhají dětské kempy zaměřené na sporty, jízdu na koni nebo třeba i na vaření – je jich spoustu.

Info ikona
vařící děti

Pokud byste se rádi na tohle kouzelné místo podívali, využijte třeba akce Summer Breeze Festival zaměřený na speciální zážitky a program, které vám vytvoří vzpomínky na celý život. Kromě toho můžete momentálně využít ojedinělé nabídky, díky které získáte až 20% slevu. Chorvatsko se dá prožít i jinak, vyzkoušejte si to na vlastní kůži v tomto kouzelném resortu.

Měření