Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Dva v jednom: Balzámy, které rtům dodají výživu i barvu

Info ikona
Lips

Nemůžete se rozhodnout, jestli sáhnout po rtěnce, nebo dát přednost péči v podobě klasického balzámu? Není třeba dělat kompromisy, tónované balzámy na rty v sobě spojují to nejlepší z obou světů.

Karolína Demelová | 18. 02. 2023

Tyhle balzámy jsou jako dělané pro ty, kteří zkrátka chtějí všechno, a to v jediném kroku a jediném produktu: výživu, hydrataci a ochranu, trochu šťavnaté barvy i přirozený krémový lesk. Zabarvené balzámy na rty jsou ideálními společníky do každé kabelky, s trochou praxe je můžete nanášet i v poklusu bez asistence zrcátka a výsledek bude vždycky šik.

Tipy na zabarvené balzámy na rty

Rty pod závojem

Jejich stoupající oblibu odráží stále se rozšiřující nabídka: seženete jakýkoliv odstín od decentních nude a narůžovělých přes červené a oranžové až po tmavší verze třeba v tónech lesního ovoce. Není třeba bát se ani výraznějších barev: jelikož balzámy nejsou tak pigmentované jako klasické rtěnky, na rtech zanechají jen poloprůsvitný závoj vybraného odstínu.

Vsaďte na konturovací tužku

Pokud přece jen toužíte po trochu výraznějším looku, orámujte napřed rty konturovací tužkou (rty jí můžete klidně vyplnit i celé) a až pak naneste vybraný tónovaný balzám – výsledný efekt bude mít blíž krémové hydratační rtěnce a v neposlední řadě líčení i déle vydrží.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku