Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Hollywoodská kráska Lucy Hale a její kosmetické tipy

Vycházející hvězdu a novou beauty ikonu Lucy Hale jste mohli vidět v seriálu Pretty Little Liars, nebo v novém filmu Truth or Dare. Chcete znát její tajemství krásné pleti?

Markéta Vörös | 14. 05. 2018

dfdfdsf

Co se týká vlasů a make-upu, tady se Lucy rozhodně nebojí experimentovat. Od tmavé barvy přejde s klidem na blond a prostřídá je s růžovými pramínky tak, jako je nosívala na začátku série Pretty Little Liars v roli Arii. V kosmetice se ale drží osvědčených produktů. 

dsdfsdfsfs
Lucy Hale se svými kolegy ze seriálu Pretty Little Liars/Getty Images

Ačkoliv je Lucy pouze osmadvacet let, kosmetickou péči nebere na lehkou váhu. Nikdy se nestane, že by brzy ráno, ani po párty v noci vynechala aplikaci krému. Kosmetická ošetření si dopřává každé dva týdny a nedá dopustit na francouzskou kosmetiku Biologique Recherche. Jako každý kdo jednou zkusí produkty této značky, propadla kouzlu pleťového tonika P50... A já mohu s Lucy jen tiše souhlasit, protože tenhle produkt se stane Svatým grálem vašeho kosmetického rituálu stejně, jako mého.

fldsjfjslkf
Getty Images

Seženete ho pouze ve vybraných kosmetických salonech na doporučení kosmetičky, podle vašeho stavu pleti. A její absolutní tajemství krásy? Retinol, neboli zabiják vrásek. Pleť je po něm vypnutá a dokonale rozzářená!

ccscsds
Getty Images

Zajímá vás, jaké jsou její oblíbené produkty z dekorativky? Tak tu odpověď také známe. 

Pro server Byrdie prozradila, jakých 5 produktů nikdy nesmí chybět v její kosmetické taštičce. Mezi nimi je i námi (a celým světem) milovaný make-up od Giorgio Armani Luminous Silk...