Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak pečovat o vlasy na dovolené?

Info ikona
Jak pečovat o vlasy na dovolené

Sluneční paprsky nám zlepšují náladu, dny jsou světlejší a delší, ale občas nás také dovedou pěkně potrápit. A jak zabránit tomu, aby to neodnesly i naše vlasy? Máme pro vás tip!

Promotion | 6. 06. 2022

Sluneční paprsky mají svá pozitiva, ale samozřejmě i také nějaká negativa. Na jedné straně nám zlepšují náladu – stimulují totiž produkci serotoninu, tzv. hormonu štěstí a dobré nálady. Právě díky němu míváme ve slunných dnech lepší náladu. Slunce také podporuje tvorbu vitaminu D, který je tak důležitý pro náš imunitní systém. Na druhou stranu dokáže být také zákeřné. UV záření dopadající na naši pokožku vyvolává tvorbu tzv. volných radikálů a vznik známého oxidačního stresu. Je tak zodpovědné za nebezpečné zánětlivé procesy, poškození buněk nebo spálení pokožky. Jak chránit tělo před spálením od sluníčka všichni dobře víme, ale na co mnohdy zapomínáme je, jak ochránit naše vlasy a vlasovou pokožku. A jak to udělat, aby nebyly vlasy po návratu z dovolené lámavé, suché a bez známek života?

Značka Revalid®, která je založena na vědeckém výzkumu, inovacích a špičkové expertíze, uvedla na trh novinku ve vlasové péči, která dovede i částečně zabezpečit úlohu opalovacího krému. Produkty Revalid® Anti-Aging Shampoo a Revalid® Anti-Aging Fluid totiž obsahují inovativní aktivní složku DN-AgeTM a extrakt z protěže alpské. Tyto dvě účinné látky mají velmi silné antioxidační a protizánětlivé účinky a mají schopnost chránit naši DNA před poškozením. Právě to jsou zcela zásadní účinky v boji proti vlivům UV záření. Produkty Revalid® Anti-aging chrání pokožku hlavy před buněčným poškozením způsobeným UV zářením.

Info ikona
Revalid péče o vlasy

Anti-aging pro vlasy

Účinné složky chrání pokožku hlavy před předčasným stárnutím. To znamená, že na jedné straně předchází šedivění vlasů a na straně druhé chrání před negativními vnějšími vlivy, jako je znečištěné ovzduší anebo právě negativními vlivy UV záření. Účinná složka DN-AgeTM má navíc prokázaný účinek jak in-vivo, tak in-vitro. Obecně se doporučuje udělat si podobnou měsíční kúru několikrát do roka. Vaše vlasy tak budou na přicházející klimatické změny perfektně přichystané a jen tak je něco nezaskočí.

Nyní navíc seženete anti-aging fluid v lukrativní kosmetické taštičce s 200ml anti-aging šamponem zdarma.

Info ikona
Revalid®

Více informací najdete na www.revalid.cz.

Měření