Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jednoduchá cesta k rozzářené a mladistvé pleti

Info ikona
Pleť

Po krásné a rozzářené pleti toužíme všechny. Bohužel, málokterá žena má čas trávit hodiny v kosmetických salónech nebo před zrcadlem v koupelně. Co kdybychom vám ale řekli, že pleť vypadající jasněji, plněji a pružněji můžete získat za pouhé dvě minuty jednou denně? Seznamte se s ageLOC Boost a jeho Activating Serem, kosmetickým systémem, který vaší pleti dodá mladistvou záři a rovnoměrný tón.

Promotion | 24. 09. 2021

Myslíte si, že rozzářená pleť je doménou pouze mladých dívek? Pak jste pravděpodobně ještě neslyšely o ageLOC Boost. Tento systém kombinuje technologii proměnného pulzního mikroproudu zařízení ageLOC Boost s účinnými složkami Activating Serum, aby viditelně rozjasnil a probudil pokožku. Kromě toho, že napomáhá k jasnější, plnější a pružnější pleti, zmírňuje také známky předčasného stárnutí a prodlužuje mladistvý vzhled pokožky.

Poznejte technologii proměnného pulzního mikroproudu

Kouzlo ageLOC Boost spočívá v technologii proměnného pulzního mikroproudu, která vysílá k pokožce přerušované proměnlivé impulzy. Za její účinností stojí způsob, jakým křivka při přepínání polarity každé 2,4 sekundy z kladné na zápornou a zpět náhodně pulzuje. Proč? Když se tento mikroproud používá s Activating Serum, optimalizuje a aktivuje pokožku a pleť je pak mladistvější. Nutno dodat, že technologie v současné době čeká na schválení patentu.

Sérum ageLOC Boost Activating Serum, které bylo navrženo pro používání s popsaným zařízením, vám pomůže dosáhnout svěží, mladistvé pleti. Obsahuje složky, které pleť rozjasňují, hydratační vyplňující směs, výtažek z plodů kaviárového citrusu podporující jemnou exfoliaci a směs ageLOC, která ovlivňuje časné viditelné známky stárnutí pleti u zdroje. Jaký je výsledek? Viditelně pružnější a zdravě jasná pleť.

Info ikona
Serum

Jak ageLOC Boost používat?

Pokud se rozhodnete používat ageLOC Boost a jeho Activating Serum, rozhodně vás potěší, že celou proceduru stačí provádět pouze jednou denně, a to ideálně jako součást ranní péče o pleť.

1. krok: Zapněte zařízení tak, že prstem přejedete po celé délce dotykového povrchu směrem nahoru.

2. krok: Na vodivý povrch zařízení naneste obsah tří pumpiček ageLOC Boost Activating Serum. Rovnoměrně sérum rozetřete po polovině obličeje.

3. krok: Začněte aplikaci tak, že prstem přejedete po celé délce dotykového povrchu směrem nahoru. Přejíždějte vodivým povrchem po obličeji klouzavým pohybem nahoru a ven.

4. krok: Opakujte první a druhý krok, a to na druhé straně obličeje.

5. krok: Zařízení se automaticky vypne. Vmasírujte zbývající Activating Serum do pokožky a pak pokračujte svou obvyklou denní péčí o pleť.

Info ikona
ageLoc

Studie, která mluví za vše

Společnost Nu Skin zadala nezávislou klinickou studii, která měla zhodnotit používání systému ageLOC Boost (zařízení a ageLOC Boost Activating Serum). Studie se zúčastnilo 32 žen ve věku od 25 do 40 let, které systém používaly jednou denně po 12 týdnů. Na konci studie sledoval klinický klasifikátor několik vlastností pokožky. Ukázalo se, že pleť účastnic má o 90 % větší pružnost, o 103 % větší plnost, o 104 % větší pevnost a vypadá o 75 % jasnější než na začátku. Poddajnost a vyhlazení pleti se také zlepšily o 64 % respektive o 66 %!