Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Make-up jako umělecké dílo! Inspirujte se květinovým líčením

Info ikona
Květiny

Jaro už klepe na dveře, a tak mnoho z nás začíná experimentovat s barevnějším make-upem. Pokud chcete svůj make-up povýšit na umělecké dílo, inspirujte se norskou vizážistkou Carolinou, která sofistikovaným způsobem pracuje s květinami a barevnými očními stíny.

Říkal někdo, že líčení je hračka, kterou zvládne každé malé dítě? Norská vizážistka a blogerka Caroline Heggdal vás rychle přesvědčí o opaku. Na svém instagramovém profilu totiž pravidelně sdílí fotografie make-upů, které jsou nejen promyšlené do posledního detailu, ale především připomínají umělecké dílo. A co je pro její líčení typitcké? Květiny!

Mohlo by se vám líbit

Poprvé začala Caroline Heggdal experimentovat s květinovým líčením v době, kdy jí zemřel milovaný dědeček. „Bojovala jsem se steskem po zesnulém dědečkovi a všimla jsem si, že jediné, co mě trošku uklidňuje, je práce s květinami. Myslím si, že blízcí lidé, které jsme ztratili, jsou stále s námi. Jsou jako květiny, počasí a další věci, které denně máme kolem sebe,“ řekla Caroline pro Minmote. A tak se v její hlavě zrodil nápad na netradiční make-up, jehož středobodem budou právě drobné květiny okolo očních víček.

I když Caroliny profil v současné době sleduje přes 76 tisíc fanoušků, norská vizážistka stále vnímá make-up především jako zábavu a koníček. „Celý smysl mého instagramového účtu tkví v tom, že se při práci bavím, a to je podle mého názoru to nejdůležitější,“ shrnuje Caroline. Pokud vás také baví líčení, a zároveň chcete vyzkoušet něco jiného než kouřové stíny, pak můžete načerpat inspiraci právě na profiu @iseecaroline. A jak říká Caroline: Proč se trošku neodlišit od klasických make-upů, které vídáme na každé druhé ženě?

Mohlo by se vám líbit