Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Nejlepší produkty pro vaše obočí

Tužky, gely, paletky, štětečky: produkty na obočí jsou dnes důmyslnější než kdykoliv dříve. Vyberte si ten správný i pro sebe.

Veronika Hong | 4. 07. 2017

Správně vykreslené obočí je neodmyslitelnou součástí make-upu a je až neuvěřitelné, jak se stalo v posledních letech ostře sledovanou záležitostí. Nepochybně to dokazují hvězdy jako Cara Delivingne, Lily Collins nebo Camilla Belle, které nastavily trend "čím huňatější, tím lepší". 

Vybrali jsme pro vás tři druhy těch nejlepších kosmetických produktů na obočí, abyste mohly být tak oslnivé jako například Keira Knightley, Adele nebo Diane Kruger.

Gelové a tekuté

Gel udrží perfektně vše na místě, něco jako tužidlo na vlasy.  Pokud vám příroda nadělila krásné a husté obočí, můžete použít pouze čirou barvu, kterou lze nanést také jako fixátor již nalíčeného obočí. Praktickou variantou jsou již zabarvené gely nebo tekuté stíny na obočí. 

Tužka

Tužka na obočí by ve vaší kosmetické taštičce neměla chybět, i když zrovna používáte jinou konzistenci tohoto líčidla. Tužkou skvěle vykreslíte tvar obočí a jednoduše tlakem zvýšíte nebo snížíte intenzitu barvy. Pokud má vaše tužka i kartáček, použijte ho po nanesení, abyste barvu rovnoměrně rozetřely.

Pudrová

Pudrová líčidla na obočí tvoří zabarvení pod chloupky, čímž se docílí plnějšího a výraznějšího vzhledu. Pudr je nejjednodušší verze, protože můžete dobře kontrolovat nanesené množství.