Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Óda na nahou krásu

Info ikona
Make-up jako závoj

Pocit sametově hladké pleti, jakou právě zahalil lehoučký, téměř průsvitný závoj, aby ji následně nechal zazářit v novém, zcela přirozeném světle! Takovým kouzlem oplývá make-up Sisley Phyto-Teint Nude.

Promotion | 17. 09. 2021

Už Pablo Neruda, slavný chilský autor a nositel Nobelovy ceny, vystihl smysl jedinečné krásy. Ve své básni Óda na krásu ji oslavoval v souvislosti „s živým světlem“, a to aniž by tušil, jak jsou jeho myšlenky nadčasové! Nahá krása se postupem času v beauty světě zabydlela natolik, že se takzvaný nude vzhled stal nejen trendem, ale dokonce ideálem krásy.

I jedinečná krása může mít svá tajemství...

Patříte mezi ženy, které nade vše vyznávají přirozený vzhled, ovšem potrpíte si zároveň na to nejlepší? Chcete se pyšnit upravenou, opečovanou a zhydratovanou tváří, a přitom si zachovat svoji tajemnost. Aby absolutně nikdo nepoznal, že jste nalíčená? Pak právě pro vás byl stvořen make-up Sisley Phyto-Teint Nude, který všechny výzvy do puntíku splňuje.

Info ikona
Phyto-teint nude

Co Sisley Phyto-Teint Nude obsahuje?

Například: Hydro-Booster, péči zahrnující kyselinou hyaluronovou a zázračnou houbu konjac. Právě díky jejich síle tento přípravek na sebe naváže závlahu, aby ji pleti průběžně dodával. Komplex Aqua-Lock funguje podobně, ovšem hydratační efekt má na svědomí máta a rostlinné cukry. A konečně, Vita-Light, v sobě ukrývá výtažky z bobulí tropického keře zvaného acerola, prošpikovaných organickými kyselinami pro oživení pleti, a nechybí ani extrakt z kiwi, plodu bohatého na minerály a vitaminy. Pleť začne rázem kypět vitalitou a svěžestí. Chcete se přesvědčit o jeho lehoučké textuře pouhým okem? 

Odhalte svoji smyslnost v novém světle

Make-up Phyto-Teint Nude seženete v 18 odstínech, 3 podtónech (chladný, neutrální, teplý) a 8 úrovních intenzity od 000 do 6. Zamilují si ho majitelky všech typů i zabarvení pleti.

Info ikona
Nude krása