Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

S našimi tipy dosáhnete vysněné postavy během pár týdnů!

A bude to jednodušší než si myslíte.

Markéta Vörös | 26. 05. 2020

Já už jdu, jdu, jdu

Pokud vás nebaví úmorné hodiny běhání a dělání dřepů ve fitku, tak je prostě nedělejte. Baví vás? Tím lépe! Já osobně musím mít ke sportu, který provozuji vztah. Jakmile ho dělám s nechutí, je to pro mě ztráta času. Pokud nejste typ, který se ve sportování vyžívá, začněte jednoduše - choďte. Chůze je nejpřirozenější pohyb, který můžete provozovat. Zadejte si nižší cíle a postupně přidávejte, skvěle vám přitom poslouží chytré hodinky, které budou délku a počet kroků zaznamenávat. Já jsem začala pravidelné procházky absolvovat s pejskem. Každý den při venčení ujdu přibližně 5km, o víkendech mnohem více a neuvěřitelně si přitom pročistím hlavu!

Staňte se baletkou

Baletem nejenže zapojíte každý sval přirozeně, ale naučíte se perfektně držet záda a nehrbit se. Dnes existují kurzy, na které se můžete přihlásit a pod vedením lektora cvičit. A to v jakémkoli věku! Nebo si zapněte Youtube. Stačí zadat ballet workout, vybrat video a cvičit. A nebojte se, že balet je pouze stání na špičkách. K těm vede dlouhá a náročná cesta.

kasldjas

 

Přejděte na low-carb

Před několika lety jsem dělala rozhovor s bloggerkou Ellou Mills, autorkou blogu a značky Deliciously Ella. Fascinovalo mě, že dokáže být v tom, co konzumuje opravdu nekompromisní. Díky stravě se zlepšil její zdravotní stav, jež byl důvodem, proč změnila od základů svůj život. Nedávno jsem si na tento rozhovor vzpomněla a začala i já přemýšlet nad jídlem, které konzumuji. Nebudu lhát, chtěla jsem i zhubnout, protože i přes časté cvičení se mi to moc nedařilo. Když jsem sedla ke Googlu, začaly na mě vyskakovat tzv. low carb diety, tedy nízkosacharidová strava. A já zjistila, že se sacharidy se nešetřím stejně, jako s cukrem. Káva s cukrem, müsli k snídani, banán k obědu. Samý cukr. 

Chtěla jsem se stravovat jinak a tak jsem vyzkoušela měsíční keto dietu od KetoMix. Ta je založená na nízkém příjmu sacharidů a velkém omezení tuků, cukrů a obecně všeho nezdravého. Dostala jsem sadu jídel z prášku a budu upřímná, byla jsem dost skeptická. Pochybovala jsem o tom, zda tohle vůbec dám. K mému překvapení byla instantní jídla chutná. Objem zeleniny jsem navýšila na půl kila denně a vypila 2-3 litry vody. Přiznám se, že jsem si do té doby myslela, že zeleniny jím opravdu hodně. Ani omylem. Výsledek? Psychická pohoda, skvělá kvalita pleti, lepší výkon při zátěži a samozřejmě několik kilo dole. Jakmile jsem skončila program, pořídila jsem si Cukfree kuchařku od Janiny Černé a poprvé upekla zdravý a naprosto vynikající cukrfree dort. Principy keto diety si držím stále, nesladím a i když si někdy dám pizzu, nehroutím se z toho. A k mému překvapení jdou kila přirozeně dolů a to opravdu nehladovím. Sladím výhradně čekankovým sirupem a k odpolední kávě (výhradně bez cukru!) si vychutnám pomerančovou sušenku. Mňam!

jskjfklsjf
Proteinové pomerančové sušenky (30 sušenek), KetoMix, 250 Kč; Kniha Cukrfree kuchařka, Janina Černá, 269 Kč, Albatros

 

Nezapomínejte na vhodnou péči

Zpevňující produkty dokáží hodně, ale neumí zázraky na počkání. Počítejte s tím, že k tomu abyste viděla výsledky, je třeba zdravě se stravovat a zařadit do svého života pravidelný pohyb. Já osobně mám vyzkoušený zpevňující krém Body Strategist od italské značky Comfort Zone. Obsahuje 92 % ingrediencí přírodního původu, pokožku viditelně zpevňuje a zlepšuje její elasticitu. Navíc nádherně voní! 

Klasikou je zpevňující krém s koenzymem Q10 od značky Nivea, který si oblíbily ženy po celém světě. Jeho příjemná textura, viditelné výsledky a atraktivní cena by vás neměly nechat chladnou. 

jsakldjksjdkla
Body Strategist D-Age, Comfort Zone, 200ml, 1890 Kč, prodává salon Miracle; ESTHEDERM Body zeštíhlující a zpevňující krém na tělo 200ml, 1350 Kč; Vinosculpt Lift & Firm Body Cream, Caudalie, 250ml, 810 Kč; Výživné zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C, Nivea, 250ml, 170 Kč

 

Související články

Krása
Toužíte po dokonale oholených nohách? Možná děláte jednu zásadní chybu

Toužíte po dokonale oholených nohách? Možná děláte jednu zásadní chybu

Krása
Nejlepší make-upy podle redakce Marianne: Vybíráme produkty vhodné pro letní dny

Nejlepší make-upy podle redakce Marianne: Vybíráme produkty vhodné pro letní dny

Krása
Jednoduché triky, jak udělat z obyčejného culíku luxusní účes: Vše zvládnete za pár vteřin

Jednoduché triky, jak udělat z obyčejného culíku luxusní účes: Vše zvládnete za pár vteřin

Krása
4 letní střihy ofin, které vládnou trendům 2024: Inspirujte se Pařížankami i retro stylem

4 letní střihy ofin, které vládnou trendům 2024: Inspirujte se Pařížankami i retro stylem