Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Byt zařídili za minimální rozpočet, pomohl nábytek z outletu

Info ikona
Malý byt s odhalenou cihlovou zdí

Malý byt v pražské Přístavní ulici prošel celkovou rekonstrukcí. Jejím výsledkem je světlý prostor s výraznou stěnou s odhalenými cihlami.

Terezie Benoni | 3. 02. 2023

‚Úkol zněl jasně- zařídit tento byt bez oken s denním světlem tak, aby i přesto působil vzdušně, světle a zároveň jakoby jste byl/byla obklopena denním světlem. Člověk si řekne použijeme více světel a je to! I přesto to byl nelehký úkol, abych zachovala přirozený nádech světel. Proto jsme zvolili skandinávský styl, který odvedl dokonalou službu aneb v jednoduchosti je krása, cihlová stěna dodala ten správný šmrnc. A barevný akcent (tyrkysová barva) doladil a podtrhl celkový vzhled bytu a hlavně pokud chcete zamaskovat nedokonalosti vašeho bytu je to jeden z mála triků, které zaručeně pomohou.“

Galerie: Malý byt s odhalenou cihlovou zdí
Mohlo by se vám líbit

Kdo jsou designéři z Roomstory?

Alžběta Mrázová a Vojtěch Paclík jsou manželský pár, jehož profesí a životní vášní je interiérový design. Než jsme před lety zakotvili v Praze, učili se u australského designéra a pracovali ve Vancouveru v Kanadě, kde  vybavovali interiéry a připravovali luxusní nemovitosti k prodeji. 

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku