Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Malý byt plný pokojovek: Představujeme vám útulný interiér, který okouzlí svou jedinečnou atmosférou

Info ikona
Atypický světlý byt

Ačkoli je tento malý byt v přízemí, je zalitý sluncem a má kouzelnou atmosféru. K pocitu vzdušného a zdravého místa pro život přispívají také pokojové rostliny, které najdeme v každém koutku.

Terezie Benoni | 27. 03. 2024

Plocha tohoto bytu nedosahuje ani padesáti metrů, přesto je interiér bytu prostorný a pohodlný. Má poněkud atypický půdorys, protože byl přestavěný z nebytových prostor. Vejdete do haly, odkud vedou dveře přímo do renovované koupelny, před vámi je kuchyň propojená s obývacím pokojem, v zadní části bytu pak ložnice. Majitelka bytu si ho ale nemůže vynachválit. Na tichý dvorek ve vnitrobloku jí sice nevedou přímo dveře, což je možná z bezpečnostních důvodů dobře, ale i přesto ho majitelka maximálně využívá. Často sedí na širokém okenním parapetu a popíjí kávu, nebo z něj jednoduše seskočí dolů a posedí se sousedy přímo na dvorku. Ačkoli je dům v přízemí je díky velikým oknům po celý den plný denního světla.

Galerie: Atypický světlý byt
Mohlo by se vám líbit

Objevte skrytý poklad uprostřed města: Útulný byt s původními materiály a rustikálním šarmem

Za vchodovými dveřmi padesátimetrového bytu získáte pocit, že jste se ocitli na venkově. Staleté dřevěné podlahy, litinová a kachlová kamna. Bydlení ve staré zástavbě může mít své jedinečné kouzlo.
mariannebydleni.cz

Málo nábytku, hodně prostoru

Byt se nachází v domě postaveném už v roce 1910. Právě proto jsou v interiéru vysoké stropy a veliké okenní otvory. Byt je zařízený jednoduše, přesto zde nic nechybí. Na jednoduchou kuchyňskou linku, která má minimalistické skříňky v bílém dekoru navazuje jídelní stůl. Ten našel své místo po okny. Na protější stěně je jednoduchý regál z Ikea, který slouží jako vinotéka, příborník a knihovna v jednom. V rohu je pak pohodlná sedačka s konferenčními stolky. Také ložnice nepřekvapí nějakými výraznějšími kusy nábytku. Jednoduchá manželská postel, zabudované police a velkorysá šatní skříň, ke spokojenosti dokonale stačí. Nejvýraznějšími prvky tohoto bytu se tak stávají divoké pokojové rostliny, které ho příjemně oživují.

Mohlo by se vám líbit

Zvenčí barabizna, uvnitř dokonalý interiér

Tento oprýskaný dům byste velmi snadno minuli. Působí jako nevzhledné skladiště, o to větší šok vás čeká za jeho dveřmi. Moderní interiér s luxusním vybavením a dokonalým bazénem.
mariannebydleni.cz

Zdroj: Historiska Hem, historiskahem.se

Zdroj článku