Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Video: Vtipné valentýnky, které vyrobíte za dvě minuty

DIY valentýnky za 5 minut 12

Okázale ignorujete svátek všech zamilovaných, ale když nastane, stejně vždycky zaváháte, jestli jste neměli své polovičce dát alespoň drobnost? Letos můžete zabodovat vlastnoručně vyrobeným přáním – přinášíme vám pár tipů na valentýnky, nad kterými zaplesá každé srdce, a ještě něco navíc. PS: Žádný kýč nečekejte!

Anna Černotová | 12. 02. 2019

Tohle je záchrana pro všechny, kteří zapomněli! Valentýnky v tomto videu nejsou složité, jde hlavně o originální a vtipné vyjádření lásky. Tak co, vybrali jste si? 


Jestli se ruční práce nebojíte, můžete se pustit i do složitějšího dárku. Nejen na Valentýna uděláte radost rámečkem s písmenky, které si může obdarovaný poskládat do libovolného nápisu.


A jak doma vykouzlit tu pravou láskyplnou atmosféru? To zásadní víte určitě nejlíp :) a tady je navíc pár tipů od holandské interiérové designérky a dekoratérky Mieke Floore, které můžou váš romantický večer ve dvou posunout na jiný level:

  • Hlavně nepřekombinovat! Nepřehánějte to s množstvím předmětů a stylů, je těžké všechno uhlídat, aby výsledek působil harmonicky.

  • Nebojte se větších kousků. Několik drobných váziček můžete nahradit dvěma velkými vázami.

  • Vázy můžete využít různě – kromě květin v nich bude dobře vypadat i jednoduchá větvička.

  • Nepodceňte pozadí! Jednobarevné stěny a kvalitní podlahu, to vše pak snadno opatříte barevnými doplňky.

  • Kombinujte nádobí s různým dekorem. Nejlépe vynikne opět na neutrálním základě.

  • Nezapomeňte na svíčky. Romantické nálady bez nich dosáhnete jen stěží! Jejich lesk budou krásně odrážet zrcadla a křišťál.