Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Barbie je pryč, Ken nabízí k pronájmu jejich společný dům. Vyrazíte na výlet?

Info ikona
Dům Barbie a Kena

Nebojte, nemáme úpal. Barbie dům v Malibu totiž skutečně existuje a vy si můžete na den či dva vyzkoušet, jak dokonalý život žijí panenky. Na plastové slanině si ale příliš nepochutnáte.

Terezie Benoni | 30. 06. 2023

Vítejte v Malibu! Tento rok máte jedinečnou příležitost strávit noc v domě Barbie a Kena, který byl dočasně předán do jeho správy poté, co Barbie vyrazila na turné k novému filmu. Díky tomu se milovníkům nohaté panenky a růžové barvy naskytla možnost pronajmout si jejich nově zrekonstruovaný ikonický Malibu DreamHouse. Nachází se u malebného a fotogenického pobřeží, což z něj dělá ideální místo pro surfování a koupání. 

Zážitek na celý život

Prostor Kenova domu je jedinečný. Tato slunečná rezidence je obklopena plážemi a nabízí dokonalý pohled na oceán. Samozřejmě u domu nechybí ani vlastní bazén. Během pobytu budete mít příležitost prozkoumat Kenův úchvatný šatník a vybrat si nejlepší plážový outfit. Ken je také milovníkem kovbojského stylu, tance a hudby a nepoučitelný romantik. A abyste si mohli odnést kousek Kenova světa s sebou, na každého návštěvníka čeká sada kolečkových bruslí a surf Impala. Kenův dům je v soukromém vlastnictví a slouží k ubytování. O získání rezervace se můžete pokusit v pondělí 17. července od 10:00 hodin, a to na termíny 21. a 22. července 2023 pro dvě osoby.

Mohlo by se vám líbit
Galerie: Na návštěvě u Barbie a Kena
Mohlo by se vám líbit
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku