Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Během koronaviru si na zahradě postavili mini hospůdku

Info ikona
Mini hospůdku si postavili na zahradě

Těžký čas během karantény a lockdownu probudil v Amy a jejím manželovi tvořivého ducha. Protože byly jejich oblíbené podniky zavřené, rozhodli se, že si postaví svou vlastní hospodu.

Terezie Benoni | 8. 06. 2023

Koronavirus a reakce na nutná opatření, která jeho přitomnost doprovázela, měla mezi milovníky hospod různé podoby. Někteří si dávali drink s přáteli „online“, jiní čas využili k novým koníčkům, nebo věcem, na které dřív nebyl čas. S nejkreativnějším řešením přišla Amy se svým manželem, kteří na své zahradě vytvořili útočiště. Tento jejich DIY projekt jim závidí kde kdo. 

Galerie: Soukromá hospůdka na dvorku
Mohlo by se vám líbit

Jednoduchá dřevostavba v duchu britských tradic

„Opilého kraba“, jak manželé svou soukromou hospůdku pojmenovali, najdete poblíž města Wigan v hrabství Velký Manchester. Od samotného nápadu po zatlučení posledního hřebíku uběhly pouhé tři týdny. Za tu dobu se manželům podařilo vybudovat jednoduchou dřevostavbu. Jako podklad využili stávající dlážděnou terasu u garáže. Jednoduchá čtvercová stavba má vchodové dveře umístěné v jednom z rohů a dvě velkorysá okna. Uvnitř najdeme klasický dřevěný bar s židličkami, stůl s rohovou lavicí a ještě jeden menší stolek. Pohodlně se sem vejde až deset lidí. Interiér vychází z klasického designu britských hospod a je vychytaný do posledního detailu. Dobové fotografie, originální obrázky, klasické hospodské cedule, stylová pípa i praktická lednice. Tak co, pustíte se doma taky do práce?
 

Info ikona
Mini hospůdku si postavili během pandemie

Zdroj informací: Octavia Chic, boredpanda.com

Zdroj článku