Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Kovy a jeho partner Míra udělali životní rozhodnutí, které si nemohou vynachválit!

Info ikona
Na návštěvě u Kovyho a Míry

Nejslavnější český youtuber Karel Kovář známý také jako Kovy si se svým přítelem úspěšným stylistou Mírou Romanivem zařídil nový pracovní prostor, kde vznikají zajímavá videa, i neotřelé modely českých celebrit. Jak dlouhá byla cesta k vysněnému studiu, kde kromě práce mohou také odpočívat a co v jejich ateliéru nesmí chybět, aby byl dokonale funkční, pohodlný i reprezentativní?

Terezie Benoni | 18. 02. 2023

„Covid nás donutil k tomu, abychom si pořídili pracovní prostor a jasně rozdělili soukromý život od toho pracovního. A zároveň jsme měli místo, které bude reprezentativní a budou se tam dobře cítit i naše pracovní i přátelské návštěvy,“ vysvětluje Kovy s Mírou, které jsme v jejich jedinečném studiu navštívili. Ačkoli jsme předem věděli, do jakého prostoru se chystáme, samotná secesní budova, která v minulých letech prošla velmi citlivou rekonstrukcí, nás nadchla. Co nám ale vyrazilo dech, je výhled přímo na Prašnou bránu z velkoformátového okna. Jak sami říkají, právě tento výhled byl při hledání ideálního pracovního prostoru, rozhodující.

Pusťte si dlouhý rozhovor a prohlédněte si detaily jejich jedinečného pracovního prostoru!

Mohlo by se vám líbit

Bez pomoci designéra

Přestože měli Kovy s Mírou možnost využít služby odborného designéra, obešli se bez něj. Při realizaci stoprocentně uplatnili dokonalý koktejl svých vlastností. Míra se jako hlavní estét postaral o vizuální stránku interiéru, dokázal umě zkombinovat zemité tóny i kvalitní materiály. Kovy je zase skvělý praktik, který dokázal, aby byl prostor maximálně funkční a využitý, zároveň ale i pro něj je důležité, mít kolem sebe příjemně a během pracovního procesu mít útulný koutek, kde se dá vydechnout. Jejich studio tak může být skvělým návodem, jak se dá zařídit domácí pracovna i celodenní kancelář.

 

Galerie: Na návštěvě u Míry a Kovyho
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku