Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Záleží vám na stylu vašich nových podlah? Objevte nové trendy.

Info ikona
moderní obývací pokoj

Designéři  nových kolekcí vinylových podlah Quick-Step Alpha Vinyl se inspirovali třemi aktuálními trendy, které do vašeho domova vrátí klid a pohodu. S novinkami od Quick-Stepu dopřejete sobě i každé návštěvě potěšení na pohled i na dotek.

Promotion | 23. 10. 2023

Jemný klid Japandi 

Domov je místem, kde se zastavíte, uvolníte se a odpočinete si od hektického okolního světa. Vytvořit si harmonické prostředí není vůbec složité. Světlé, neutrální barvy a na dotek příjemné, ručně vyráběné materiály jsou skvělým způsobem, jak pozvat klid k sobě domů. Kombinace jemných textur a barev vám umožní načerpat novou energii do dalšího dne.  

Jemný klid se týká také minimalismu, který se objevuje v Japandi, trendu kombinujícím japonský a skandinávský interiérový design. Přírodní materiály, jako je světlý dub s drobnými suky a jemným barevným kontrastem, navozují klid přírody. Krásným příkladem je podlaha Quick-Step Alpha Vinyl Dub béžový. Klidné, světlé neutrální barvy, jako je bílá, jednoduchá, ale stylová světle šedá a přírodní prvky se dobře kombinují. Nebo vyzkoušejte kolekci Quick-Step Blos ve světlých barvách a dodejte interiéru prémiový nádech. 

 

Info ikona
žena v kuchyni

Životodárná příroda 

Dlouhé procházky v lese, práce na zahradě, pobyt v domově plném pokojových rostlin.. Spojení s přírodou nebylo nikdy tak důležité jako dnes. Vneste do svého domova trochu této přírodní harmonie a zařaďte do svého interiéru hnědé tóny. Tam, kde černá vybízí ke kontrastu, hnědá podporuje ostatní barvy a pomáhá jim vyniknout. Přidáním zelených a hnědých tónů, jako jsou podlahy Quick-Step Dub podzimní čokoládový nebo Skořicový kámen, vytvoříte ve svém domově útulnou a zároveň luxusní atmosféru. 

Obklopit se přírodou znamená také přijmout krásu nedokonalosti. Žádná linie v přírodě není rovná a každý jeden prvek je jedinečný. U podlah Quick-Step najdete spoustu autentických detailů – například drobné praskliny, trhliny a krásné suky, např. na podlaze s dekorem Dub kouřový botanický.  

Info ikona
podlaha v ložnici

Tmavé wabi sabi 

Starodávné japonské estetické hnutí wabi sabi nás učí vidět krásu v nedokonalosti. Wabi sabi se točí kolem asymetrie, geometrických tvarů, rustikálních materiálů, elegantních tvarů a jejich jedinečné kombinace pro každý interiér. Ozvláštněte své bydlení zemitými odstíny v kombinaci se zářivou zelení.  

Dalším důležitým aspektem tohoto hnutí je zaměření se na předměty, které dodávají prostoru charakter nebo v něm vyprávějí svůj příběh. A konečně, drsné materiály, jako jsou beton, kámen a dřevo, mohou dát vašim místnostem opravdu vyniknout. Kombinace wabi sabi a tmavších barev promění váš domov v útulné a současně luxusní místo. Betonové povrchy, jako jsou dlaždice Quick-Step v dekoru Sopečný kámen, přinášejí nedokonalost a současně navozují rovnováhu, klid a pohodu. Černá a tmavě modrá barva pak dodávají nádech tajemství a exkluzivity. Nejste připraveni na zcela tmavou podlahu? Nalezněte kontrast ve snadné kombinaci tmavých prvků s bílými nebo světlejšími povrchy (podlahami) a předměty. 

Info ikona
koupelna

Nadčasové trendy 

Současné trendy mají jasné pojítko –  minimalizovat, hledat inspiraci v přírodě a současně vidět krásu v nedokonalostech. Ať už se jedná o aktuální trend Japandi, biophilii (láska k přírodě) nebo tmavé wabi sabi, Quick-Step umí s moderními aspekty pracovat tak, že je ve svých podlahách propojí do nadčasové klasiky, která vám bude dělat radost po dlouhá léta. A co je více?  

Info ikona
obývák

Inspirujte se na www.quick-step.cz.

Měření