Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Vánoce se blíží! Tyhle dárky překvapí a potěší každou ženu!

Vánoce se blíží! Čím překvapit pod stromečkem?

Ještě před pár měsíci jsme si užívali slunce a koupání, a najednou se hlavním tématem stávají dárky k letošním Vánocům. Pokud chcete svátky strávit v klidu a bez stresu, určitě se vyplatí popřemýšlet nad vhodnými dárky dřív, než budou obchody zaplavené nakupujícími. A právě při této příležitosti oceníte naše tipy, které pod stromečkem rozhodně potěší každou ženu.

Promotion | 8. 11. 2019

Když chcete udělat ženě radost a darovat ji vánoční dárek, který ji skutečně potěší, je potřeba si nejprve ujasnit, jaký druh dárku bude nejvhodnější. Pokoušet se udělat ženám radost nějakým módním kouskem či doplňkem se nemusí příliš vyplatit, protože odhadnout její styl (a mnohdy i velikost) není nic jednoduchého. Většina žen má totiž svůj vlastní osobitý vkus, na který musíme brát při nákupu dárků zřetel. 

Darujte půvab a přirozenost

Abychom se u stromečku vyhnuli rozpakům či dokonce zklamání ze špatně zvoleného dárku, můžeme vsadit na jistotu a darovat ženě kvalitní kosmetiku. Dobře zvolená kosmetika je tím nejvděčnějším a nejoblíbenějším vánočním dárkem pro mnoho žen, protože jim dokáže poskytnout péči, díky které se cítí o něco půvabnější, mladší a atraktivnější. Sortiment je velmi rozsáhlý a nabízí tak spoustu možností, čím potěšit, široká nabídka kosmetických pomocníků pro ženy může být ovšem zvláště pro muže poněkud matoucí. Málokterý muž totiž ví, jaký typ pleti obdarovaná má, a tudíž jakou péči její pokožka vyžaduje a ocení. V takovém případě je vhodné zaměřit se při nákupu dárku na přírodní kosmetiku určenou pro všechny typy pleti. 

Proč právě přírodní kosmetika?

Dámská kosmetika s přírodními složkami představuje v péči o pleť mnoho benefitů. Nejenže je pro pokožku zdrojem potřebných vitamínů, ale také je navíc díky pečlivě vybraným surovinám velmi dobře snášena i citlivou pletí bez ohledu na věk ženy. Známkou kvality je, pokud kosmetika obsahuje přírodní oleje, jež pozitivně působí na hydrataci a výživu pokožky. Podílí se totiž na obnově její pružnosti a aktivně redukují některé nedostatky nejen na pleti, ale i na pokožce, zejména pak na problematických místech, jako jsou stehna, bříško nebo zadeček.

Vánoce se blíží! Čím překvapit pod stromečkem?

Vánoční kosmetický balíček Onclé pro luxusní péči o pokožku.

Krása a mládí v jednom dárku

Pokud hledáte všestrannou kosmetiku, která potěší jako dárek k Vánocům každou ženu, je dobré se držet jedné značky, která nabízí kosmetické pomocníky pro různé nedokonalosti. Ideálně zvolte takovou, jenž může ženám nabídnout ucelený balíček. Největší výhodou kosmetického balíčku sestaveného z produktů od jedné značky je bezesporu to, že se vzájemně doplňují, ladí k sobě, obsahují ingredience ze stejného zdroje, která je specialistou na kosmetiku pro ženy a vyvinula dámskou řadu s několika produkty.

Do vánočního kosmetického balíčku pro dokonalou pokožku se skvěle hodí luxusní olejové sérum Onclé s kmenový buňkami, jež je díky svému jedinečnému složení skvělým pomocníkem při péči o pokožku. Obsahuje 98% vzácných BIO olejů, které jsou zdrojem mnoha vitamínů. Díky kmenovým buňkám AKOSKY®APIUM cíleně působí na nedokonalosti v obličeji, kde regeneruje pleť, aktivuje tvorbu kolagenu a redukuje vrásky. Rovněž má své využití i na pokožce celého těla, zejména pak na problematických partiích, které jsou náchylné ke vzniku strií či celulitidy. Olejové sérum Onclé však díky pečlivě vybraným ingrediencím pozitivně působí i na kvalitu vlasů a nehtů, jež jsou díky pravidelnému používání silné, vyživené a lesklé.

Jako další produkt z řady Onclé, který si zaslouží pozornost, doporučujeme luxusní olejový peeling Onclé s kmenový buňkami, jež obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně odstraňují nečistoty z pokožky a odumřelé kožní buňky. Jeho bohaté přírodní složení obsahuje 98% komplex vysoce kvalitních aktivních olejů a drcená šípková zrníčka, která dodávají pleti dostatek potřebných vitamínů. Extrakt z rostlinných buněk AKOSKY®APIUM se pak postará o regeneraci a hloubkovou obnovu pružnosti pokožky celého těla. 

Trojici kosmetických pomocníků, které jako vánoční dárek potěší každou ženu, uzavírá luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami AKOSKY®APIUM, jenž cíleně působí na pleť i pokožku celého těla. V jeho složení najdete jedinečné BIO oleje (šípkový, bavlníkový, mandlový, SQUALAN, broskvový, meruňkový), které zajistí pokožce dostatečný přísun vitamínů. Dále pak olej z ořechů Inca Inchi s omega 3, 6 a 9 mastnými kyselinami, jenž se postará o hloubkovou výživu a hydrataci pokožky. Jeho další vzácnou ingrediencí je 3D kyselina hyaluronová, která aktivně působí na obnovu unavené pleti, zabraňuje tvorbě vrásek a zanechává pleť hezky jemnou, hladkou a bez nedokonalostí. A právě to je tajné přání každé ženy.