Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Soutěž: designový vermikompostér nejen do bytu

 Vermikompostér Urbalive značky Plastia je elegantní způsob, jak naložit ekologicky s kuchyňským odpadem.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. JMÉNO VÝHERCE: MARTINA SLANCOVÁ Chcete ekologicky naložit se zbytky z přípravy jídla, udělat víc místa v popelnici nebo si obstarat super kvalitní zeminu pro jarní předpěstování sazenic? Ať už je vaše motivace jakákoliv, tenhle krásný vermikompostér od Plastie prostě potřebujete. A my ho pro vás máme!

Anna Černotová | 7. 01. 2019

O stylový vermikompostér od designéra Jiřího Pelcla jsme už jednou soutěžili. A protože o něj byl opravdu velký zájem, domluvili jsme s Plastií, která kompostér vyrábí, další soutěž! Výherce se tentokrát může těšit na zelenou variantu kompostéru a zapojíte se snadno – stačí ve formuláři pod tímto článkem odpovědět na otázku. 

Soutěž potrvá do 23. 1. 2019, vylosovaný výherce bude oznámen v tomto článku. 

Pracovité žížaly ve vermikompostéru Urbalive přemění rostlinné zbytky z vaší domácnosti na vysoce kvalitní organické hnojivo.

Pracovité žížaly ve vermikompostéru Urbalive přemění rostlinné zbytky z vaší domácnosti na vysoce kvalitní organické hnojivo.

A kde vlastně žížaly do vermikompostéru vzít? Zajděte si k sousedům – kdo přesně ve vašem okolí kompostuje a může vám nabídnout násadu žížal, najdete na: Mapko.cz. Nebo si můžete koupit a osobně vyzvednout kalifornské žížaly přímo u jejich chovatele, bližší informace najdete na: Vermikompostovani.cz.