Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

Soutěž: 3 x set pro pěstování na záhonu i v truhlících

Nové zahradnické nářadí od Plastie je navrhnuté tak, aby neubližovalo žížalám!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. JMÉNA VÝHERCŮ: IVO JOUZA, IVANA ŠIMÁNKOVÁ, BARBORA STÁRKOVÁ. Tohle zahradnické nářadí od Plastie je tak roztomilé, že jsme vás o něj prostě nemohli připravit. Soutěžte s námi o tři zelené pěstební sety a zahajte jaro na zahradě radostně!

Anna Černotová | 4. 03. 2019

Stylového zahradnického náčiní jsme už při přípravě časopisu o bydlení viděli dost, ale tohle zatím rozhodně vede – nevypadá kýčovitě a hlavně je opravdu ergonomické, takže není jen na koukání, ale i na skutečnou práci s hlínou. Plastia letos přichází s novinkou v podobě nástrojů na kultivaci, sázení, přesazování a ošetřování rostlin na zahradě i balkoně. Rýček se sázecí drážkou využijete při výsadbě semínek do záhonů, lopatku při přesazování nebo výsadbě rostlin do truhlíků, hrabičky pak pro provzdušnění půdy v květináčích i úpravě záhonů. A díky kulatému tvaru nářadí jsou všechny kousky bezpečné i pro žížaly!

Zelený pěstební set Plastia

Soutěžte s námi o tři zelené pěstební sety Plastia v hodnotě 549 Kč, stačí zodpovědět naši otázku ve formuláři. Soutěž potrvá do 20. března, výherce bude oznámen v tomto článku.