Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Soutěže

soutěž: sonický zubní kartáček Philips Sonicare HealthyWhite

My na Philips Sonicare HealthyWhite obdivujeme nejen jeho špičkové vlastnosti, ale i povedený design. Kartáček díky němu skvěle padne do ruky a na poličce v koupelně bude i krásně vypadat!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. JMÉNO VÝHERCE: ALENA CEPÁKOVÁ Pokud chcete mít jistotu, že svým zubům dopřáváte maximální péči, pořiďte si kartáček, který dokáže zuby vyčistit opravdu účinně a navíc vám vykouzlí zářivý úsměv i bez agresivního bělení. Že jde o skutečnou jedničku, dokazuje i vítězství v dTestu elektrických zubních kartáčků.

Anna Černotová | 1. 11. 2018

Philips Sonicare HealthyWhite odstraní z vašich zubů a dásní až 7 x více plaku než kartáček manuální, a to i z hůře dostupných míst v ústech. A protože dokáže zbavit vaše zuby i skvrn od vína, kávy nebo čaje, během dvou týdnů vám zajistí přirozeně bělejší zuby, stačí zvolit prodloužený režim Clean and White.

 Funkce Quadpacer a Smartimer vás upozorní na čištění každé části vašich úst a budou vás podporovat v čištění po doporučenou dobu dvou minut.

Funkce Quadpacer a Smartimer vás upozorní na čištění každé části vašich úst a budou vás podporovat v čištění po doporučenou dobu dvou minut.

Ale i standardní dvouminutový režim bude vaše dásně a zuby hýčkat! Během čištění totiž přivádí podél linie dásní a do části mezizubních prostor okysličenou tekutinu tvořenou ze slin, vody a zubní pasty, která dokáže zničit škodlivé bakterie. S námi teď můžete o tenhle skvělý kartáček soutěžit, stačí odpovědět na otázku ve formuláři pod článkem. Více informací o kartáčku (i odpověď na naši otázku) najdete zde.

Soutěž potrvá do 26. 11. 2018.

Rozdílná technika, měkkost a zástřih vláken... V čem se liší klasický manuální a sonický kartáček Philips Sonicare? Nechte si poradit od dentálních hygienistek!