Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Módní evoluce herečky Kate Winslet: Od nepovedených outfitů až k hollywoodskému šmrncu

Info ikona
Kate Winslet

Devadesátá léta s sebou přinesla nejen Oscary ověnčený snímek Titanic, ale také nové herecké tváře v čele s Kate Winslet. Pojďme se u příležitosti 48. narozenin této britské herečky ohlédnout do minulosti a zavzpomínat na její nejznámější módní okamžiky.

Říká se, že devadesátá léta byla divoká, a v případě módního stylu Kate Winslet to platí dvojnásob! Herečka, která si podmanila diváky rolí Rose ve filmu Titanic, vplula do herecké branže v neslušivém krajkovaném overalu. Reparát z odívání na červený koberec nesložila ani při předávání Oscarů v roce 1996, kdy oblékla žvýkačkově růžové šaty. Na druhou stranu, chybami se člověk učí, a tak už Kate Winslet nikdy nesáhla po oblečení podobné barvy.

Mohlo by se vám líbit

Zrodila se hvězda

Na lepší módní časy se začalo blýskat na začátku milénia. Při předávání Zlatých glóbů v roce 2001 nemohli přítomní spustit oči z dokonale padnoucích černých šatů s hlubokým výstřihem, které si Kate Winslet pro tento slavnostní večer zvolila. Módní ovace si Kate vysloužila i o rok později, při předávání Oscarů. Tehdy herečka zvolila červenou róbu od módního návrháře Bena de Lisi, která se rázem dostala do popředí pomyslného žebříčku nejkrásnějších šatů na oscarovém červeném koberci. Následovaly další povedené outfity, díky kterým se tříbil hereččin módní vkus.

Módní evoluce Kate Winslet

Vytříbený styl Kate Winslet

Důkaz o tom, že se zrodila hollywoodská diva, přišel při předávání Oscarů v roce 2009. Kate Winslet si cenu za nejlepší herečku ve filmu Předčítač převzala v dokonalé róbě od YSL, kterou podtrhla šperky Chopard. Bezchybné! A podobně bezchybné byly i její další outfity. I když se na první pohled může zdát, že styl Kate Winslet je bez nápadu, opak je pravdou. Herečka už jednoduše ví, co jí sluší a zbytečně se nehrne do divokých módních pokusů. Jen tak dál.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku