Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Zlaté glóby 2023: Nejlepší módní momenty z červeného koberce

Info ikona
Zlaté glóby

Osmdesátý ročník udílení Zlatých glóbů je za námi. Zatímco na poli filmovém zazářil především snímek Víly z Inisherinu, červený koberec naprosto ovládla Jenna Ortega nebo Jennifer Coolidge.

Předávání Zlatých glóbů není jenom o filmových počinech, ale také o velkých módních momentech nominovaných a vítězů. A věřte, že v letošním roce hvězdy na červeném koberci doopravdy zářily. Například herečka Margot Robbie upřednostnila něžnost a dorazila ve světle růžových šatech Chanel. Svou róbou si červený koberec podmanila také Jenna Ortega. Hvězda seriálu Wednesday tentokrát upustila od „gothic“ stylu, a raději vsadila na splývavé šaty s vlečkou Gucci. Od stejné značky si vybrala šaty také Michelle Williams. V jejím případě ale vyhrály krémové šaty s volánky, které působily étericky.

Herečka Jennifer Coolidge příliš neexperimentovala a rozhodla se obléknout černé šaty od Dolce & Gabbana. A ruku na srdce, v šatech posetých krystaly Swarovski vypadala fantasticky. V černé dorazila na červený koberec také Jamie Lee Curtis. Herečka ale neoblékla šaty, nýbrž černý overal, který doplnila o krajkovaný plášť Valentino. Michelle Yeoh, čerstvá držitelka Zlatého glóbu za film Everything Everywhere All at Once, oslnila ve třpytivé tmavě modré róbě od Armani Privé. Další povedené módní počiny z předávání Zlatých glóbů najdete v naší galerii.

Zlaté glóby 2023: Kdo zazářil na červeném koberci?
Zdroj článku