Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nechte rozkvést svou krásu s jarní kampaní značky APART

Info ikona
Jarní kampaň APART

Nádherná příroda prosluněné Barcelony a její nespoutaná energie byly pro značku APART hlavní inspirací při tvorbě jarní kampaně. Vydejte se s modelkou Julií Wieniawou do hlavního města Katalánska a inspirujte se nejstylovějšími šperky sezóny. Těšit se můžete na klasické vzory, symboly skrývající zvláštní význam, pestrobarevné drahokamy i nejžhavější módní trendy!

Promotion | 31. 03. 2022

Na nové kampani se opět podílel uznávaný fotograf Marcin Tyszka. Modelky byly stylizovány jak do nenápadných bílých, béžových a růžových barev, tak i do výrazných odstínů oranžové a zelené, které k jaru neodmyslitelně patří. Každý outfit trefně doplnily šperky APART se zářivými drahokamy.

Info ikona
Jarní kampaň APART

Přírodní motivy a symbolika

Pozlacené stříbrné šperky z kolekce La Donna a Colours vás okouzlí svým jedinečným designem, propracovanými detaily a populárními motivy jako je jin jang, slunce, měsíc nebo lotosový květ.

Nenechte si uletět své štěstí! Stejně jako poletující motýl zdobí každou rozkvetlou zahradu, může zkrášlovat i vás. APART nabízí spoustu šperků s tímto půvabným stvořením. Navíc, díky spojení náhrdelníku, náramku a náušnic můžete vytvořit soupravu, která se stane vašim oblíbeným jarním doplňkem!

Info ikona
Jarní kampaň APART

Klasika i extravagance

V jednoduchosti je krása! Proto vám nesmí chybět kruhové náušnice, které jsou nepostradatelným šperkem každé ženy. Jejich nadčasovost a univerzálnost vás nikdy nepřestane bavit. Můžete si je totiž vzít na jakoukoliv příležitost – ať už se chystáte do města, ven s přáteli, nebo do divadla. Čeká na vás i mnoho elegantních šperků zdobených luxusními diamanty a perlami, se kterými budete vzbuzovat obdiv.

Nebojte se však také zapojit svou fantazii a jednotlivé náramky, náhrdelníky i prstýnky vrstvit a kombinovat. Originální look získáte třeba spojením výrazných kousků s jemnými vzory, nebo můžete sáhnout po výstředních doplňcích ve stylu „choker“, které upoutají pozornost na každém kroku.

Info ikona
Jarní kolekce APART
Ze šperků APART vyzařuje energie prosluněné Barcelony. Načerpat ji můžete v galerii.