Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Sarah Jessica Parker je novou tváří značky Intimissimi

Hvězda seriálu Sex ve městě se procházela po ulicích New Yorku v pyžamu a krajkové podprsence. Nebyl to však další z extravagantních outfitů Carrie Bradshaw, nýbrž natáčení televizního spotu pro italskou značku Intimissimi.

Eliška Vrbová | 14. 06. 2018

Italská značka spodního prádla Intimissimi si ke spolupráci na televizní reklamě tentokrát vybrala herečku Sarah Jessicu Parker. Minulý týden se hvězda seriálu Sex ve městě, který právě slaví dvacet let od vysílání prvního dílu, procházela po ulicích New Yorku v hedvábném pyžamu. Pod ním měla oblečenou ikonickou krajkovou podprsenku - braletku, která z pyžama rafinovaně vykukovala.

Pro představitelku Carrie Bradshaw nejsou podobně odvážné outfity žádnou novinkou. Během natáčení slavného seriálu Sex ve městě vystřídala mnoho hlubokých výstřihů, průhledných svršků či sexy šatů. Zajímavostí však je, že jako jediná ze čtyř hlavních hrdinek seriálu měla Sarah Jessica Parker ve smlouvě, že nebude filmovat nahá. Charlotte, Miranda a samozřejmě Samantha se v seriálu minimálně jednou úplně odhalily, ale Carrie nikoliv.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Minulý týden i Sarah Jessica vzpomínala na svém Instagramu na Sex ve městě. K několika vybraným fotkám ze seriálu napsala popisek, že to rozhodně byly jedny z nejlepších let jejího života.

S postavou Carrie Bradshaw údajně prý mnoho společného nemá, ale boty a módu SJP miluje úplně stejně. Založila vlastní značku bot SJP Collection a otevřela Pop-up Shop v srdci New Yorku nedaleko Rockefellerova centra na adrese 6 West 52nd Street.