Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Tipy na šperky, které rozzáří váš podzim

Info ikona
Monika Bagárová

S příchodem podzimu jako by se všechno zastavilo, abychom měli čas v klidu protřídit šatník a promyslet, co nás v následujících měsících čeká. Až budete ukládat letní oblečení do zadních částí polic a nahrazovat ho teplejšími kousky, rozhodněte se také, jakými doplňky své podzimní outfity obohatíte. Při výběru šperků si stačí položit pár základních otázek, které vám pomohou zvolit trendy náušnice, náramky, ale i řetízky a prsteny. Které to jsou?

Promotion | 12. 09. 2023

Stříbro nebo zlato?

Přehlídková mola nám naznačila, že obojí. Stříbro i zlato jsou trendy v každém roční období, a podzim není výjimkou. Co se týče stříbrných šperků, volte jemnější varianty, ty zlaté zase můžete vynést v robustnější podobě, například řetízky s širokými oky. Bát se nemusíte ani kombinace těchto dvou kovů, které se při správném stylingu dokážou krásně doplňovat.

Co je absolutní must-have?

Při nošení šperků nezáleží, jestli jste se ozdobili brilianty a dalšími drahými kameny, nebo zda jste sáhli po levnější alternativě v podobě zirkonů. Ani si nemusíte dělat hlavu s tím, jestli se zrovna nosí bílé zlato či zda postačí klasické stříbro. Nejvíc totiž záleží na preciznosti, s jakou byly jednotlivé kousky vyrobeny. Díky kvalitnímu zpracování dokáže vypadat i levnější šperk jako drahocenný skvost, a můžete ho tak obléci i k luxusnímu outfitu.

Info ikona
šperky

Motivy nebo niche?

Letošní podzim se ponese na vlně minimalismu, to ale neznamená, že se musíte ochudit o široký výběr detailů. Ty by ovšem měly být co možná nejdecentnější. Pokud nevíte, které vybrat, sáhněte po klasice – motivu květin. Výrazné a křiklavé barvy nahraďte tlumenějšími tóny, jako je půlnočně modrá, zelená, temnější červená nebo třeba okrová.

Jak ozvláštnit outfit?

Pokud šperky nosíte rádi a často, ale tentokrát byste ve svém vzhledu chtěli něco „navíc“, popřemýšlejte o novém způsobu, jak je nosit, a který pro vás není typický. Může jít třeba o náramek s křemeny nebo krystaly, který jste měli naposledy na základní škole, dvě náušnice v jednom uchu a klidně i piercing. Kreativita by neměla mít žádné limity!

Info ikona
náramky

Využijte jedinečné nabídky během Dnů Marianne a v období od 15. do 17. září můžete zakoupit produkty Apart se zvýhodněním až 25 %, platí i na eshopu.

Měření