Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

V nové kampani APART zažijete Vánoce jako z pohádky

Info ikona
Pohádkové Vánoce s APART

Cítit se alespoň na chvíli jako v pohádce? To je sen každého z nás. A věřte nebo ne – díky značce APART se to může splnit! Vstupte do kouzelného světa, kde se skutečnost prolíná s fantazií.

Promotion | 9. 11. 2021

Vánoční kampaň, která byla inspirována oblíbenými přáníčky s prostorovými obrázky, vás přenese do fascinujícího příběhu, kde se dějí zázraky. Na základě krásných, ručně malovaných ilustrací, které vytvořil uznávaný umělec a výtvarník Igor Kubik, vznikly nádherné fotografie a videa s pohádkovými náměty. Každý detail této výjimečné kampaně doprovází bezstarostná nálada a upřímná radost.

Vánoce milujeme pro jejich jedinečnou atmosféru – města zaplní výzdoba, krajina se zahalí do třpytivé sněhové peřiny a my se těšíme, až se konečně setkáme s rodinou a přáteli. Také hlavní hrdinky kampaně – Małgorzata Socha, Anna Lewandowska a Julia Wieniawa – zažívají své vysněné vánoční dobrodružství. Vydejte se spolu s nimi na nezapomenutelnou pohádkovou cestu.

Małgorzata se ocitá na půvabném náměstíčku, kde panuje pravá sváteční nálada – bohatě vyzdobené obchody oslňují barevnými světýlky a na nedalekém kluzišti právě probíhají romantické zásnuby! Dokonce je zde i Santa Claus, který má pro Małgosiu dárek.

Anna se nachází v hřejivém srdci domova u vánočního stromečku se spoustou dárků.

Julia zamířila do zasněžených hor, které pokryla záře hvězdné oblohy a blikajících světýlek z malebné chaloupky. Na tomto kouzelném místě je možné cokoliv – proto se sníh v Juliiných rukou proměnil v překrásný diamantový prsten!

Info ikona
Pohádkové Vánoce s APART

Unikátní fotografie a videa Marcina Tyszky dokonale zapadly do konceptu celé kampaně a skvěle vystihly výjimečnost šperků. Pozornost byla věnována nejen luxusním diamantům, na které se značka APART specializuje, ale také novým kolekcím Perfect Illusion a Vintage, které ohromí svou různorodostí a jedinečností.

Info ikona
Pohádkové Vánoce s APART

Další novinkou se stala prémiová kolekce zlatých prstenů s diamanty, které jsou zdobeny centrálním kamenem s minimální váhou 1 karátu. Nádhernou podívanou přináší i kombinace diamantů a barevných drahokamů v podobě safírů, tanzanitů, smaragdů, topazů, ametystů nebo citrínů. Samozřejmě nechybí ani nadčasové perly, které si vás získají svou elegancí a vznešeností.

Info ikona
Pohádkové Vánoce s APART

Šperky APART patří mezi oblíbené vánoční dárky již řadu let. Své milované můžete potěšit například nadčasovými kruhovými náušnicemi nebo šperky s jemnými květinovými vzory. Úsměv na tváři jim zaručeně vykouzlí i stříbrné a zlaté šperky s módními motivy hvězdiček, měsíce, srdíček nebo písmen, které jsou v nabídce hned v několika různých provedení. Skvělou volbou jsou také pozlacené stříbrné šperky, které překvapí svou rozmanitostí. A pokud hledáte něco opravdu originálního, sáhněte po špercích z kolekce Beads a Charms, které můžete přesně přizpůsobit svým představám.

Díky nové kampani značky APART jste se ocitli uprostřed kouzelné vánoční pohádky. Na chvíli jste se mohli zasnít a nechat se unášet na vlnách své fantazie. Pomalu Vás ovládl hřejivý pocit nostalgie a vybavily se Vám hezké vzpomínky z dětství. Na tento intenzivní zážitek už nikdy nezapomenete. Udělejte pohádkové Vánoce i svým blízkým a darujte jim šperk, který přinese ty nejkrásnější emoce.

Šperky, které mají modelky na sobě, objevíte v galerii