Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Značka Intimissimi dobývá New York!

Dakota Johnson, Sarah Jessica Parker a další slavné krásky. Jaké z nich to nejvíce sluší v krajkových braletkách s nálepkou “made in Italy”?

Dominika Bártová | 25. 09. 2018

Nejenže společnost Intimissimi před necelým rokem otevřela obchod na Páté Avenue, ale taky se v rámci svých kampaní spojuje se slavnými Američankami.

Minulý rok oslovila hvězdu Padesáti odstínů šedi – Dakotu Johnson a letos přizvala ke spolupráci Sarah Jessicu Parker, představitelku Carrie Bradshaw z populárního seriálu Sex ve městě, o níž jsme vám psali nedávno tady

Slavné ambasadorky mají svým sex-appealem přilákat nejen fanoušky těchto filmových trháků, ale taky získat na svou stranu více amerických konzumentů, ať už při nákupu v kamenných prodejnách či ve stále posilujícím segmentu e-commerce. 

intimissimi

Značka Intimissimi se na začátku září vrátila na přehlídková mola s nezapomenutelnou show, která publikum zavedla do kouzelného lesa, kde žijí půvabní a ušlechtilí tvorové. Jako první se na mole zjevila Irina Shayk, jejíž smyslný půvab je již řadu let spojován se značkou Intimissimi. Kromě Iriny vyšlo na molo 25 modelek, včetně ikonických krásek Isabeli Fontana a Anne V.

Jak to v takovém kouzelném lese vypadalo se můžete vidět v galerii.

Módní přehlídka Intimissimi