Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Svatba

Ohlédnutí za Svatbou Marianne: Když se plní sny

Konečně přišel dlouho očekávaný den. 18. července si na zámku Bon Repos řekli své ANO Klára Klasová a Jiří Pitel, výherci naší velké soutěže o pohádkovou svatbu. Přinášíme vám exkluzivní fotoreportáž z této výjimečné události. Vítejte na Svatbě Marianne!

Karolína Peřinová | 30. 08. 2018

Když jsme v lednu vyhlásili soutěž o svatbu snů, přišlo nám 237 příběhů o lásce, životních překážkách i vzájemné podpoře. Vybrat jeden jediný pár nebylo jednoduché. Když jsme se ale poprvé setkali s Klárkou a Jirkou, věděli jsme, že to jsou ti praví. Jejich vzájemná láska nás okouzlila a my si řekli „Vystrojíme jim pohádkovou svatbu, na kterou nikdy nezapomenou!“

Sami bychom to ale nezvládli. Plánování a zařizování dne D jsme přenechali těm nejlepším. Eva Keilwerth, spolumajitelka svatební agentury White Agency, se postarala o organizaci od A do Z. Bez ní by celá svatba zůstala pouze v našich představách. Nevěsta Klárka si skoro jako každá žena vysnila svůj svatební den. Agentura White Agency společně se všemi svatebními dodavateli dokázala z jejího snu udělat skutečnost.

My jsme na svatbě nesměli chybět. Už od ranních hodin jsme vám na sociálních sítích sdíleli přípravy tohoto velkého dne. Vše začalo zkrášlováním nevěsty. Klárka byla v těch nejlepších rukách. O účes se jí postarala vlasová stylistka z L’ORÉAL PROFESSIONNEL. Nádherný make-up vykouzlila National Make-up Artistka pro značku LANCÔME, Jana Darmovzalová Ptáte se, jestli byla Klárka nervozní? Do poslední chvíle nebyla. Užívala si každičký okamžik, který se už nebude opakovat, protože věděla, že o vše je skvěle postaráno.

lancome loreal
Foto: Matěj Třasák

Mezitím začali přijíždět první hosté. Všichni byli ubytovaní na zámku Bon Repos, kde celá svatba probíhala. Na první pohled bylo zřejmé, jak jsou z celé lokality uchváceni. Spousta z nich byla pěkně nedočkavá a chtěla nevěstu už vidět. My měli to štěstí, že jsme u jejích příprav mohli být. Když jí maminka se sestrou Veronikou pomáhaly do svatebních šatů, tak tak jsme se ubránili slzám dojetí.

Ve 14:00 to vypuklo. Hosté už byli usazeni u obřadního místa a netrpělivě vyhlíželi snoubence. Jirku k oltáři přivedla maminka. V perfektně padnoucím obleku od značky BLAŽEK mu to neuvěřitelně slušelo. Jeho ale zajímalo jediné - Klárka, která kráčela uličkou v nádherných šatech. Mohl na ni oči nechat. Kéž by se každý muž takto díval na svou ženu. Láskyplně a hrdě, že se za malý okamžik stane jeho manželkou.

blazek
Foto vlevo: Štěpán Vrzala, Foto vpravo: Matěj Třasák

Snoubenci svůj svatební slib zpečetili luxusními prstýnky MARRY ME BY HALADA. Už stačil jen první manželský polibek a byli svoji!

halada
Foto: Matěj Třasák

Následovala svatební hostina, na které si všichni pochutnali. Na menu nechyběla svatební klasika v podobě telecího vývaru s játrovými knedlíčky. Dále si hosté mohli vybrat ze dvou hlavních chodů - steak z telecí svíčkové s lanýžovou omáčkou, plátky bílých hřibů a domácím bramborovým pyré nebo filet z chilského mořského vlka se šafránovým rizotem a cuketovými tagliatelle. Ještě teď se nám sbíhají sliny.

Zábava pokračovala v beduínském stanu. Jedlo se, pilo na štěstí novomanželů a dokonce přišel i kouzelník. Nezapomnělo se ani na házení svatební kytice. A víte, kdo jí chytil? Sestra nevěsty Klárky, která byla zároveň její svědkyní. Vypadá to, že se u Klasových bude chystat další svatba. Takže do roka a do dne!

Jsme šťastní, že jsme si vybrali právě Klárku s Jirkou. Když jsme se po celém dni s nimi loučili, neubránili jsme se slzám dojetí. Po dobu příprav, plánování, zařizování a vybírání jsme s nimi strávili krásné chvíle a jsme neuvěřitelně vděční, že jsme mohli být součástí jejich výjimečného dne.

Na Facebooku Marianne se můžete podívat na romantické VIDEO plné krásných záběrů a dojemných momentů ze svatby.

Nyní se pohodlně usaďte a užijte si galerii fotek plné lásky, radosti a štěstí, které z nich přímo sálají.

Pohádková Svatba Marianne

Související články

Svatba
Vítězka Top Image Look Lucie Cikrytová: Trendům v líčení 2024 vévodí přirozenost, na svatbu využijte pomoc profesionální vizážistky

Vítězka Top Image Look Lucie Cikrytová: Trendům v líčení 2024 vévodí přirozenost, na svatbu využijte pomoc profesionální vizážistky

Životní styl
Terapie pomocí umění: Abstraktní malba vám pomůže vyplavit emoce a přijmout své já. Poradíme vám, jak s ní začít

Terapie pomocí umění: Abstraktní malba vám pomůže vyplavit emoce a přijmout své já. Poradíme vám, jak s ní začít

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Rozhovory
Filmařka Gaby Sittová: Chtěla bych pomoci lidem přemýšlet jinak. Spolupráce s Danielou Kolářovou je pro mne velká výzva

Filmařka Gaby Sittová: Chtěla bych pomoci lidem přemýšlet jinak. Spolupráce s Danielou Kolářovou je pro mne velká výzva