Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

MARIANNE MILUJE: Zázračný krém, heboučké deky a nový sestřih!

Kam chodíme pro čerstvé květiny, kam na masáž a jaká vychytávka nám nejvíc usnadňuje domácí práce? To všechno a mnohem víc se dočtete v naší redakční anketě.

Ivona Šouralová | 23. 06. 2016
Soňa Kotulková,
kosmetická redaktorka
Mám moc ráda květiny a nedávno jsem se zamilovala do rodinného květinářtsví Lifestyle Boutique & Atelier, které sídlí na Praze 2, v Bělehradské ulici 58. Nechala jsem si tu uvázat kytici na návštěvu. Stačilo jen popsat obdarovanou, moji představu a odnášela jsem si ještě krásnější kytku, než jakou jsem čekala! A hlavně krásné prostředí, milá obsluha a jde si tu koupit i něco navíc, například do bytu. A k tomu vám vše krásně zabalí! 
 
Petra Švecová
šéfredaktorka
Minulý týden mě  potěšila výstava Vanity Fair, přehlídka diplomantů Akademie výtvarných umění. Ve Veletržním paláci ji můžete navštívit do 7. srpna, takže jestli půjdete okolo, nenechte si ji ujít. A zamilovala jsem se do nové kolekce šperkařky Janji Prokič, která je k vidění v Debut Gallery. Její šperky nosím velmi ráda, tak možná budu muset zase o něco rozšířit svoji sbírku. 
 
Petra Šroubek Pohlová,
spolupracovnice redakce
Vítejte ve středním věku aneb vychytávkou měsíce je pro mě jednoznačně parní čistič. Když s ním myju okna (většinou tedy okna moc nemyju, ale s tímhle přístrojem je to fakt snadné), tak si připadám jako teleshoppingový mág Horst Fuchs. Pára fouká a špína mizí, geniální. Už jsem s tím umyla podlahu, dveře a kamna zčernalá od sazí. A syn si s ním hraje na kouřící monstrum, takže je to vlastně multičistidlo a hračka v jednom.
 
Dagmar Nováková,
asistentka redakce
Mým nejnovějším objevem jsou nádherné deky od Kateřiny Soukupové. Přesně takový kousek mi doma chybí. V létě ji využiju na piknik nebo na zahřátí při večerním posezení na zahradě, po zbytek roku mě pak bude hřát na gauči při čtení knížek nebo sledování bijáků. Autorsky navržené deky jsou unikátní, a to nejen svou ruční výrobou, ale i barevností. Zatím pořád vybírám svého favorita, protože je jedna hezčí než druhá. Posuďte sami na www.katerinasoukupova.cz
 
Eliška Vrbová,
stážistka
Nedávno jsem se konečně odhodlala k celkem výrazné vlasové změně – nechala jsem se ostříhat na mikádo. A už dlouho jsem se se svými vlasy necítila tak dobře! Po odhození asi patnácti až dvaceti centimetrů husté hřívy, která se stoupajícími teplotami dělala mému krku a zádům stále větší peklo, si říkám, k čemu jsou dlouhé vlasy? Zvlášť v létě? Teď po pár týdnech už mám pár centimetrů zase zpět a chytají mě zaječí úmysly. Možná se dám zkrátit ještě víc. Tenhle měsíc jednoduše miluju krátké vlasy.
 
Kristýna Mazánková,
redaktorka
1. Masáž v salonu Acaya
Našla jsem sympatickou a šikovnou masérku s osobním a empatickým přístupem – a to (v anonymním) centru Prahy. Marcela Jaroňová má praxi 17 let a je to znát – z masáže jsem odcházela jak znovuzrozená. A ceny jsou na centrum jsou víc než příznivé, hodinová masáž stojí 650 Kč. 
 
2. Univerzální krém 
Od kamarádky jsem dostala krém Intimiss od značky přírodní kosmetiky Karel Hadek. Jak jeho název napovídá, jeho základní použití je na intimní partie. Já však intimní péči dopřávám i svému obličeji a zatím si ji nemůžu vynachválit. Hojí a regeneruje. 
 

Související články

Životní styl
Terapie pomocí umění: Abstraktní malba vám pomůže vyplavit emoce a přijmout své já. Poradíme vám, jak s ní začít

Terapie pomocí umění: Abstraktní malba vám pomůže vyplavit emoce a přijmout své já. Poradíme vám, jak s ní začít

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Rozhovory
Filmařka Gaby Sittová: Chtěla bych pomoci lidem přemýšlet jinak. Spolupráce s Danielou Kolářovou je pro mne velká výzva

Filmařka Gaby Sittová: Chtěla bych pomoci lidem přemýšlet jinak. Spolupráce s Danielou Kolářovou je pro mne velká výzva

Zábava
Kvíz: Karel Gott by letos oslavil 85. narozeniny. Znáte dobře texty jeho nesmrtelných písní?

Kvíz: Karel Gott by letos oslavil 85. narozeniny. Znáte dobře texty jeho nesmrtelných písní?