Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop od 29. května do 4. června: Raci si vylepší rozpočet, Střelci dostanou pozitivní zprávu a Kozorozi vyrazí do společnosti

Info ikona
horoskop

Tento týden přináší dynamické energie podpořené úplňkem ve Štíru, kterému nechybí vášeň a sklony k milostným dobrodružstvím. Mohou se také objevit staré a nedořešené věci z minulosti, na které jste už dávno zapomněli, ale ve vašem podvědomí zůstaly. Jak prožijí následující dny zrozenci právě vašeho znamení? Pročtěte si náš zábavný horoskop.

Zuzana Heralová | 28. 05. 2023

Beran

Se svou pověstnou beraní hlavou a silou půjdete doslova proti zdi. Budete chtít dosáhnut svého, i když nebudete vždy jednat férově a v rukavičkách. Nedejte si pozor, aby se takové jednání neotočilo brzy proti vám. Svou energii nasměrujte domů, kde je potřeba dotáhnout resty v podobě menších oprav, zahradnických prací nebo většího úklidu. V těchto dnech vám to půjde jako po másle.  

Býk

Čas je váš nepřítel. I když se snažíte všechno stihnout, nedaří se vám to. Zapracujte více na svém time managementu. Zkontrolujte si také finance. Dost možná je potřeba doplatit dovolenou, dětský tábor nebo vrátit staré dluhy. Pořádek dělá přátele. Jinak vás čeká poměrně klidný týden, ve kterém si užijete hezké chvíle se svým partnerem. Single Býci vyrazí do společnosti přátel.  

Blíženci

Vaše psychika potřebuje restart. Po přívalu povinností a špatných zpráv z uplynulých dní potřebujete vypnout a mentálně odpočívat. Jinak by se mohly brzy přihlásit zdravotní problémy v podobě bolestí zad a hlavy. Stres ideálně kompenzujte fyzickými aktivitami, ať už půjde vyloženě o sport nebo jen procházky v přírodě, kde je vám vždycky dobře.

Mohlo by se vám líbit

Rak

V rodině je už delší dobu dusno, ale přitom si nejste vědomi toho, že byste něco udělali špatně. Pravděpodobně se ozývá rodové karmické zatížení, které si žádá vyřešení. V tomto týdnu se vám naskytne zajímavá pracovní nabídka, díky které se vám podaří vyřešit potíže ve finanční oblasti. Vylepšení rozpočtu vám umožní splnit si cestovatelský sen.   

Lev

Vaše povaha vám velí jen tak se před nikým nesklonit, ale v těchto dnech bude dobré, když projevíte starším lidem ve vašem okolí více pokory a úcty. Zejména v práci nebo ve škole, do které chodí vaše ratolesti. Tento týden se také snažte více než kdy jindy poslouchat vašeho partnera. Projevte ochotu mu pomoci. Uvítá to více, než kritiku.

Panna

Pokud jste jen trochu nakloněni věcem mezi nebem a zemí, v těchto dnech dostanete možnost posunout se v duchovním růstu. Změny vašich vibrací, ale také vnímání světa budou mít zásadní vliv na další události ve vašem životě. Myslete pozitivně. Konec týdne poznamená úplněk, který ve vás vyvolá touhy po souznění v lásce, a to jak na mentální, tak i fyzické úrovni.

Mohlo by se vám líbit

Váhy

Vaším tématem bude v následujících dnech trpělivost a odpovědnost. Už se sice vidíte na prázdninách, ale nejprve musíte dostát svým závazkům. Dejte si pozor na faleš a pomluvy. Můžete je čekat ze strany kolegů, ale přátel, kteří vám něco nepřejí. Pokud se k vám takové řeči dostanou, neberte si je osobně, vůbec k sobě nepouštějte žádnou negativní energii. Ti lidé za to nestojí.

Štír

Vaše znamení patří k těm nejvášnivějším, jež ve zvěrokruhu jsou. Právě úplněk, který proběhne 4. června, tyto tendence zesílí a vy prožijete krásné chvíle se svojí polovičkou. Temnou stránkou mohou být i staré křivdy, které se v oblasti vztahů mohou vynořit na povrch, aniž to nejméně budete čekat. Prociťte, jak takové myšlenky budete vnímat. Pokud to jen trochu půjde, přijměte, co se stalo a propusťte to.

Střelec

Rozmazlujte se, dávejte sami sebe na první místo a připomínejte si, jak úžasná bytost jste. Vaše sebevědomí potřebuje restart. V polovině týdne očekávejte zprávu, která by vám mohla udělat radost. Půjde o něco, po čem už dlouho toužíte. Nepůjde ale ani tak o nic materiálního, jako spíše o zážitek, možná spojený s cestováním.

Mohlo by se vám líbit

Kozoroh

Bude vám dobře ve společnosti lidí, kteří mají tak říkajíc stejnou krevní skupinu jako vy. Koncem týdne je na obzoru dokonce i nějaká událost, kam byste mohli být pozváni, ať už půjde o svatbu nebo oslavu. Dávejte si pozor na drobné ztráty, které by vám mohly znepříjemnit život. Zkuste se více soustředit a celkově zklidnit. Neděje se nic, proč byste měli být v napětí.   

Vodnář

Toužíte být úplně jinde, než bohužel musíte být. Vaše touhy se zhmotní, pokud si budete správně přát a do Vesmíru vyšlete svůj záměr. Věřte, je vše na dobré cestě. V těchto dnech pocítíte harmonii a klid. Přemýšlejte nad tím, jak šířit pozitivní energii dál. Třeba podpořte nějaký charitativní projekt, který bude přínosem pro velké množství lidí.

Ryby

Právě vaše citlivá povaha bude na úplňkové vibrace reagovat velmi silně. Pravděpodobně se potkáte náhodou s někým, s kým jste v minulosti řešili nějaký konflikt. Pokud to půjde, takovou událost v sobě uzavřete a propusťte. Uleví se vám na všech úrovních, dokonce i na fyzickém těle. Celkově prožijete trochu emocionálně bouřlivý týden, ale jeho konec přinese zklidnění a harmonii v partnerském vztahu.

 

Zdroj článku