Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Růžový úplněk přináší příležitost pro očistu a obnovení vnitřní energie

Info ikona
úplněk

Dubnový úplněk je jednou z nejvýznamnějších astrologických událostí v tomto roce. Přichází 6. dubna 2023 ve znamení Vah a nabízí mnoho příležitostí k prohloubení duchovního prožitku. Dubnový úplněk je obvykle spojován s novým začátkem, čistotou a proměnou.

Barbora Wittová | 4. 04. 2023

Úplněk ve znamení Vah

Dubnový úplněk se odehrává v astrologickém znamení Vah. Váhy jsou spojeny s rovnováhou, harmonií a vztahy. Během tohoto úplňku se může objevit silný důraz na tyto oblasti vašeho života, ať už se jedná o vztahy s lidmi okolo vás, nebo o rovnováhu mezi vašimi vnitřními emocemi a vnějším světem. Tento úplněk může být dobrým časem pro urovnání konfliktů, nalezení rovnováhy ve vašem životě a k navázání nových vztahů. Váhy jsou také spojeny s estetikou a krásou, takže si tento úplněk můžete dopřát nějakou kosmetickou proceduru.

Můžete se také cítit více citliví a intuitivní. Váhy jsou totiž spojeny s emocemi, a tak tento úplněk může být vhodným časem pro vyrovnání se s vašimi vnitřními pocity a emocemi. Můžete být více vnímaví vůči potřebám ostatních a snáze se vcítit do jejich situace. Tento úplněk také může být vhodným časem pro reflexi a zamyšlení se nad tím, co je pro vás skutečně důležité.

Mohlo by se vám líbit

Růžový úplněk

Tento název je spíše metaforou a vztahuje se k tradici některých indiánských kmenů v Severní Americe, které pojmenovaly různé úplňky podle různých aspektů přírody a zvířat. V případě dubnového úplňku byl pojmenován jako "růžový" podle kvetoucího druhu plevelného kapradí s růžovými květy, které se objevují v jarním období v některých oblastech Severní Ameriky. Tento název se v průběhu let rozšířil do mnoha částí světa, kde je ale spíše spojen s rozkvétajícími růžemi.

Příležitost pro nové začátky

Jako úplněk, který se koná na začátku jara, značí dubnový úplněk období nového začátku. Tento úplněk vám poskytuje energetickou podporu, která vás může vést k novým začátkům ve vašem životě. Je to skvělá příležitost k uvolnění starých vzorců a otevření se novým možnostem a zážitkům. Konstelace hvězd během dubnového úplňku může mít velký vliv na vaše životy. Během této doby můžete očekávat silnou energii, která vás může vést k novým začátkům a proměnám.

Mohlo by se vám líbit

Jak využít energii úplňku

Během úplňku můžete vykonávat mnoho aktivit, které jsou prospěšné pro váš vnitřní rozvoj. Některé z těchto aktivit zahrnují meditaci, denní snění, procházky v přírodě, práci s kameny a vytváření mandal. Úplněk je také skvělý čas k uzdravení a očistě vašeho těla a mysli, můžete vykonávat rituály pro očištění vašeho domova nebo svého energetického pole. Dubnový úplněk také poskytuje příležitost k propojení s vyššími energiemi a duchovním vedením. Tento úplněk vás může vést k duchovnímu probuzení a rozvoji vaší intuice. Můžete použít meditaci nebo vizualizaci, abyste se propojili s vnitřním průvodcem a získali větší duchovní moudrost a pochopení.

Celkově je tento úplněk velmi silnou a významnou duchovní a ezoterickou událostí. Můžete využít jeho energie k uvolnění starých vzorců, manifestaci vašich snů a propojení s vyššími úrovněmi vědomí. Je důležité být otevřený a připravený na nové zážitky a zkušenosti, které vám tento úplněk může nabídnout.

Zdroj článku