Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Co kdyby nový Bond... byla Jane Bond?

Poté, co herec a doposud poslední představitel legendárního agenta 007 Daniel Craig oficiálně sdělil, že s Bondem končí, nabraly na intenzitě i spekulace, kdo ho nahradí.

Ivona Šouralová | 25. 05. 2016

Žhavé spekulace o tom, jestli by příštím Bondem měl být herec tmavé pleti (Idris Elba), zrzek (Damian Lewis, kterého znáte ze seriálu Homeland), uhlazený hezoun (Tom Hiddleston) nebo drsný hezoun (Tom Hardy) nově rozvířil úplně nečekaný kandidát. Vlastně kandidátka. 

Gillian Anderson, neboli agentka Scullyová, nedávno na svůj Twitter vyvěsila plakát, kde v bílých pouzdrových šatech a s typickým bondovským pozadím a připsala k němu komentář: 

CjA1natWsAIBEq1
Je to Bond. Jane Bond. Děkuju za vaše hlasy.
(A omlouvám se, nevím, kdo tento plakát
vytvořil, ale miluju ho!). #NextBond
 
Šlo samozřejmě o vtípek, nicméně vyvoval bouřlivé nadšení: „Klidně zaprodám duši ďáblu, když se Gillian stane paní Bond,“ psala nadšeně jedna fanynka, zatímco druhá si rovnou žádala i ženskou verzi „agenta bez minulosti“ Jasona Bourneho. 
 
 
I když šance, že by se Gillian skutečně stala Bondem, jsou v současné době mizivé, rozhodně by stálo za to obsadit ji do role Bond Woman. Po Monice Belluci by to mohla být další postava, která by agentovi 007 mohla konkurovat nejen sex-appealem, ale i skutečným šarmem a sílou osobnosti. A navíc Gillian vypadá lépe než před dvaceti lety, kdy zářila v seriálu Akta X. Schválně nahlédněte do galerie. 
 

 

Co kdyby nový Bond... byla Jane Bond?