Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Jessica Biel a Justin Timberlake: Láska jako trám

Vztah tohoto hollywooského páru nebyl vždy procházka růžovým sadem, přesto se dočkal happy endu v podobě svatby, která nastartovala novou životní etapu . Projděte si celou cestu jejich lásky.

2007: První setkání

Potkali se na narozeninové oslavě, kterou Justin Timberlake pořádal pro svého kamaráda. I když spolu začali brzy chodit, nedá se říct, že by to byla zrovna láska na první pohled. „Na tom, jak jsme se dali dohromady, nebylo nic hvězdného,“ řekl později Justin Us Weekly. „Bylo to vlastně velmi nehollywoodské.“ Potkali se, začali si povídat a později Justin získal přes kamaráda na Jessicu telefonní číslo, aby jí mohl zavolat.

Jessica to ze začátku ale necítila stejně a chvíli trvalo než řekla ano na první rande. „Musel jsem být dostatečně vytrvalý," vzpomínal Justin. „Mám ale slušnou míru houževnatosti, a když něco chci, jdu si za tím. Nakonec souhlasila."

Mohlo by se vám líbit

Eva Burešová & Přemek Forejt: Zamilovaní až po uši

Ona je podle svých slov rozlítaná umělkyně, on má naopak rád ve všem systém a pořádek. V horoskopu Evě Burešové a Přemkovi Forejtovi prý vyšlo, že se jejich znamení k sobě vůbec nehodí, pokud spolu ale budou komunikovat, bude to jejich nejkrásnější vztah v životě. A komunikace očividně není žádný problém, jejich láskyplné pohledy mluví za vše.
marianne.cz

2010: Zvěsti o rozchodu

Od začátku vztahu se staly ostře sledovaným párem a v roce 2010 v bulváru kolovaly informace, že jsou od sebe. Jessica je ale v upřímném rozhovoru pro Vogue vyvrátila. „Necítím potřebu něco vyjasňovat. Náš vztah je to to nejcennější, co v životě mám, a záleží mi na tom natolik, že mě nezajímá, co kdo říká nebo si myslí.“

Březen 2011: Rozchod

O rok později se ale zvěsti potvrdily a manažeři herečky a zpěváka vydali prohlášení pro časopis People. V něm bylo uvedeno, že pár se vzájemně dohodl na rozchodu a že stále zůstávají přáteli a nadále si navzájem zachovávají lásku a respekt.

Info ikona
Jessica Biel Justin Timberlake Met Gala 2011

Červen 2011: Zpátky spolu

Pár měsíců po rozchodu dal Justin rozhovor pro Vanity Fair, kde Jessicu nazval nejvýznamnější osobou v jeho životě a dodal: "V mých 30 letech je to ta dejdůležitější osoba, OK? Nechci říkat nic víc, protože musím chránit věci, které jsou mi drahé - například ji." Pár byl toho léta spatřen několikrát spolu, což vyvolalo zvěsti, že jsou opět ve vztahu.

Prosinec 2011: Zásnuby

A události nabraly rychlý spád. Asi po čtyřech letech randění se Jessica Biel a Justin Timberlake zasnoubili. Zpěvák poklekl na dovolené v Montaně. Časopisu The Knot řekl: „Měl jsem prsten na malíčku a říkal jsem: ‚Podívej na ty stíny támhle na horách‘ a ona na to: ‚ Ach, to je nádhera‘ a já s prstenem na ruce jí odpověděl „Vidíš to?“. Jestli dvojice označila své seznámení za „nehollywoodské“, žádost o ruku byla jako vystřižena z romantického filmu!

Mohlo by se vám líbit

Tatiana Kováříková & Petr Mlenský: Láska (z) první třídy

Jsou spolu jen pět let, ale znají se od dětství: Tatiana Kováříková (55) a její manžel Petr Mlenský (54) spolu totiž seděli v lavici, dokud je paní učitelka nerozsadila. Souznění v lásce i zlobení jim vydrželo dodnes.
marianne.cz

9. října 2012: Svatba v Itálii

Snoubenci se vzali při dojemném obřadu v Itálii. Jessica měla na sobě nyní již ikonické růžové šaty od Giambattista Valli Haute Couture a Justin ji zazpíval píseň, kterou napsal speciálně pro tento den. Týdenních oslav se zúčastnilo 100 hostů, včetně slavných přátel jako Jimmy Fallon, Andy Samberg nebo Beverly Mitchell.

Duben 2015: Prvorozený syn

V lednu 2015 zpevák oznámil, že čekají první dítě. Stalo se tak pomocí roztomilé fotografie na Instagramu, na které pusinkuje manželčino těhotenské bříško. V dubnu pak přivítali syna jménem Silas Randall Timberlake.

Info ikona
Jessica Biel Justin Timberlake 2015

Říjen 2019: Halloweenská zábava

Před třemi lety pár pobavil veřejnost svou volbou halloweenských kostýmů. Jessica se oblékla jako Justin, když zpíval v hudební skupině NSYNC. Měla na sobě kombinézu, bílé tenisky, modré sluneční brýle a diamantový řetěz, zatímco Justin byl v kostýmu mikrofonu.

Info ikona
Jessica Biel Justin Timberlake Halloween 2019

Červenec 2020: Narodil se Phineas Timberlake

Během léta 2020 přišlo velké překvapení. Manželům se podařilo zcela utajit těhotenství a v lednu 2021 společně oznámili, že na svět přivítali syna Phinease.

Květen 2021: Den matek

Před rokem popřál Justin Timberlake své ženě ke Dni matek prostřednictvím fotky na Instagramu: "Maminky jsou nejsilnější osoby na celé planetě. Cítím obrovskou úctu ke všem matkám ve svém životě. Jess - jsi srdcem naší rodiny. Naši chlapci k tobě vzhlíží a bezpodmínečně tě milují. A já také."

Podívejte se do naší galerie na Jessicu Biel a Justina Timberlakea v průběhu let.

Jak šel čas s Jessicou Biel a Justinem Timberlakem

Související články

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Zábava
Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl