Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Známe výherkyně soutěže pro maminky a dcery

Info ikona
Soutěž pro maminky a dcery

Kdo si užije odpočinek, zábavu, zkrášlování a společně strávený čas?

Promotion | 13. 05. 2021

Již pátým rokem vyhlašuje Marianne při příležitosti Dne matek soutěž pro maminky a dcery. Letos je hlavním partnerem tohoto úspěšného projektu skandinávské Oslo Skin Lab, které klade velký důraz na holistický přístup ke kráse. Všechny vzkazy maminkám, které jste nám do soutěže poslaly, byly krásné. U mnohých jsme se neubránili slzám dojetí. Vyhrát mohla však jen jedna autorka a tou je Barbora Rampasová s maminkou Věrou! Gratulujeme!

Co Barbora napsala své mamince?

Moje maminka mě inspiruje naprosto ve všem. Je to neskutečně silná a odhodlaná žena, ač jí život házel a stále občas hází klacky pod nohy. Uživila a vychovala naprosto sama dvě děti, a i když kvůli dvěma pracím byla málo doma, vždy, když bylo potřeba, byla tu pro mě (a stále je), ať se děje cokoliv. Je nejen tou nejlepší mámou, kterou bych si mohla přát, ale zároveň mou nejlepší kamarádkou. S nikým si nerozumím tolik, jako s ní. Jednou bych svým dětem chtěla být tak skvělou mámou, jakou je ona mně/nám.

Co je součástí výhry? Na jednu noc dámy ubytujeme přímo v srdci Prahy v hotelu Augustine, který byl zrekonstruován ze sedmi historických budov, včetně Augustiniánského kláštera a Svatotomášské pivnice. Díky tomu je zde 101 originálních hotelových pokojů. Dnes hotel patří k luxusní značce The Luxury Collection, kde jsou jen ty nejvzácnější a nejvíce fascinující hotely z celého světa.

Hotel Augustine

Dále výherkyně dostanou jako dárek od Oslo Skin Lab pulroční sadu kolagenu, voucher na screening pleti, darujeme jim roční předplatné Marianne, pochutnají si na bohaté hotelové snídani a užijí si společný den plný zábavy a hýčkání!

Oslo Skin Lab