Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Poznáte novou příchuť limonády? Můžete vyhrát super ceny!

Info ikona
Josef Maršálek

Fanta přichází s novinkou, která bude zábavná hned v několika směrech. Originální fialový přebal je i letos zahalený tajemstvím. Když ho odhalíte, možná se zařadíte mezi šťastné výherce báječných cen.

Promotion | 16. 05. 2023

#WhatTheFanta

Nikdo neví, jakou příchuť tato slavná limonáda má. K odhalení budete potřebovat vytříbené chuťové pohárky a indicie, které se budou průběžně odkrývat. S odhalováním vám bude pomáhat cukrář a pekař Josefa Maršálka, kterého jistě znáte z televizního pořadu Peče celá země. Kromě něj ale sledujte i další známé tváře na sociálních sítích, jako je třeba Not So Funny Anny, GoGoManTV nebo MenTa. Nápovědy najdete pod hashtagem #WhatTheFanta. Na detailech tentokrát opravdu záleží, proto zůstaňte plně soustředění.

Info ikona
key visual

Sladká chuť bez kalorií

Jestli vás od sladkých limonád odrazuje vysoký obsah cukru, určitě vás potěší, že nová Fanta bude chutnat velmi sladce, ale je bez cukru. O svůj denní příjem kalorií se tedy bát nemusíte a můžete si tento barevný nápoj vychutnat naplno. A nejlépe s někým dalším, abyste mohli hádat onu neznámou tajnou příchuť. Víc hlav víc ví!

Pro cestovatele i gastro nadšence

Když se rozhodnete se trochu pobavit a do této výzvy půjdete, určitě vás potěší ceny, které si pro vás společnost Coca-Cola připravila. Mezi výhry patří třeba skvělá kuchařka od Josefa Maršálka „Kynuté“, díky které pro vás už žádné kynuté těsto nebude noční můrou, ale skvělým gastronomickým zážitkem. Největším lákadlem pro vás ale jistě bude hlavní výhra – zájezd v hodnotě 75.000 Kč! Ten je připraven rovnou pro dva výherce.

Info ikona
Fanta

Jak se můžete zapojit?

Soutěž probíhá od začátku května do konce června 2023. Stáhněte si aplikaci Coca-Cola do svého smartphonu a zaregistrujte QR kód zpod víček lahví a plechovek nové Fanty. Každý, kdo zaregistruje svůj kód, se může zapojit do slosovací soutěže. A je opravdu o co hrát! Exkluzivní zájezd bude jistě zážitkem na celý život a kniha Kynuté se zase může stát vaším gastronomickým průvodcem, díky kterému nejednou zazáříte. Na nic nečekejte a stahujte aplikaci Coca-Cola pro Android tady a pro iOs tady! Přejeme vám spoustu zábavy a hodně štěstí při soutěžení.

Měření