Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Katie Holmes & Suri Cruise: Matka s dcerou, kterým můžeme závidět jejich vztah i módní styl

Info ikona
Katie Holmes

Pamatujete si na fotografie, na kterých Katie Holmes chovala malou Suri Cruise? Čas neuvěřitelně letí a dnes je ze Suri sedmnáctiletá slečna, která po své mamince zdědila nejen vytříbený módní vkus.

Proslavila se rolí Joey Potterové v televizním seriálu Dawsonův svět nebo postavou Samanthy ve filmu Láska na hlídání. Přesto hádáme, že za největší životní roli považuje Katie Holmes roli mateřskou. Té se s grácií zhostila v roce 2006, kdy přivedla na svět dceru Suri Cruise. Od té chvíle Katie Holmes jenom září a nutno dodat, že v rozhovorech často zmiňuje, jak ji mateřství obohacuje. Častokrát také přiznala, že chce být pro Suri pevnou oporou a podporovat ji v jejích zájmech a koníčcích.

Mohlo by se vám líbit

Rodí se módní ikona?

Katie a Suri jsou bezesporu také módní dvojicí, na kterou je radost pohledět. Málokteré duo matka – dcera se může pochlubit právě takových módním styl, jako má Katie a Suri. Důkazem jsou nejen jejich společné procházky po New Yorku, během kterých ukazují dokonalé kombinace outfitů, ale také jejich společná účast na společenských akcích. I když je Suri teprve sedmnáct let, zdá se, že módní vkus je součástí jejího DNA. O tom svědčí také fakt, že po maturitě chce Suri nastoupit na bakalářský obor v oblasti módy.

Jak šel čas s Katie Holmes & Suri Cruise

Problematický vztah s otcem

Vztah Suri Cruise s jejím otcem Tomem Cruisem je komplikovaný a opředený mnoha spekulacemi. „Suri už svého otce vůbec nezná. Deset let s ním nebyla v žádném kontaktu. Nechodí ani na jeho filmy, v jejím životě zkrátka nehraje žádnou roli,“ uvedl The New York Post. Důvodem má být Tomova věrnost k scientologické sektě, která má velmi striktní pravidla týkající se kontaktu s lidmi mimo církev. Nutno ale dodat, že neexistují žádné oficiální informace o tom, jaký je skutečný vztah mezi Suri a Tomem.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku