Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Omlazující síla přírody

Málokterá žena je se svým tělem maximálně spokojená. Spousta z nich při pohledu do zrcadla vždy vidí nějakou nedokonalost, která by si zasloužila vylepšit. Ať už řešíte problém na jakékoli části těla, věřte, že vždy existuje cesta, která vás znovu přivede k úsměvu. Stačí jen věřit přírodě.

Promotion | 25. 09. 2016

V průběhu života prochází ženské tělo různými proměnami. Velkou roli zde hrají nejen hormony, ale také řada jiných okolností, se kterými se v průběhu let setkáváme. Všechny změny se pak chtě nechtě zapisují na naši pokožku. Není proto divu, že potom v důsledku váhových výkyvů, těhotenství i přirozeného stárnutí začne pokožka vykazovat jisté známky poškození. Ty mohou mít podobu strií, vrásek i celulitidy. Kromě toho pokožka začne ztrácet svou přirozenou pružnost i pevnost v návaznosti na úbytek látek, které ji vyživují a hydratují. Netrvá to dlouho a všech těchto následků si začneme všímat nejen na stehnech, zadečku, bříšku, poprsí, ale i na pažích. Jaké problémy ženy nejčastěji trápí a jak na nedokonalost jednotlivých partií vyzrát? Poradíme vám, jak si znovu dosyta užívat mladistvý vzhled.

Bříško

Povadlé a málo pevné bříško i viditelné strie, to je problém, se kterým se ženy v oblasti bříška nejvíce potýkají. Pokud se takové nedokonalosti týkají i vás, určitě je vhodné nejprve začít zdravým stravováním, pravidelným pitným režimem i pohybem, které vám cestu za hezčím bříškem nepochybně zkrátí. Pomoci vám však může také přírodní kosmetika s revolučními kmenovými buňkami, které jsou čistě rostlinného původu. Jejich pozoruhodnou vlastností je, že i bez chemických složek vám pomohou s obnovou i posílením pokožky, zároveň se pak podílí na vymizení nepěkných strií. Skvělou volbou je nepochybně luxusní olejové sérum Onclé s kmenovým buňkami, které je bohaté na vzácné BIO oleje a také vitamíny, jež vaší pokožce na bříšku dopřejí hodnotnou výživu. 

oncle

Stehna a zadeček

Stehna i zadeček bývají nejčastěji postižené zejména celulitidou. S ní zpravidla souvisí i nízká elasticita pokožky, která následně může působit poněkud rosolovitě. Redukcí váhy i pravidelným posilováním svým stehnům i zadečku velmi prospějete. Předcházet problémům však můžete také s pravidelnými masážemi, které vaši pokožku hezky prokrví. V kombinaci s peelingem aktivujete podkožní tkáně a soustavně pak odstraňujete odumřelé kožní buňky. Zároveň dochází ke stimulaci látkové výměny v ošetřované oblasti, detoxikaci i zvýšení proudu energie. Díky tomu je pokožka na zadečku i stehnech mladistvější, zářivější a postupně se stává mnohem pevnější. V tomto ohledu vám velmi pomůže přírodní peeling Onclé s kmenovými buňkami, který obsahuje drcená jádra šípků, rostlinné kmenové buňky získané z celeru i řadu vzácných přírodních olejů. Díky svému unikátnímu složení je jako přímo navržený pro boj s celulitidou, kterou dokáže snadno eliminovat. Opravuje nedokonalosti pokožky a probouzí podkožní vrstvu znovu k tomu, aby se začala sama opravovat. Hebká, pružná a pevná pokožka bez celulitidy na sebe zkrátka nenechá dlouho čekat. 

Paže

Přestože nedokonalé paže trápí menší procento žen, než například bříško, patří právě i ony k partiím, které mohou zasáhnout rozličné problémy. Mezi ně se řadí především strie i povislá kůže. Pravidelné cvičení, posilování i masáže jsou to pravé, co byste svým pažím měla poskytnout. Opomínat byste však neměla ani vhodnou kosmetiku, která vaší snahu naplno podpoří. Značně vám pomůže nejen pravidelný peeling, ale také každodenní masáž tělovým balzámem Onclé, jež díky obsahu kmenových buněk podporuje pokožku v tom, aby byla znovu pevná a bez známek nevzhledných strií.

Dekolt

Poprsí a oblast dekoltu mají samy o sobě největší tendenci ke stárnutí a vzniku nedokonalostí. Ty začínají ztrátou pevnosti poprsí i výskytu vrásek v částech hrudníku. Značnou roli hraje nejen těhotenství, následné kojení, běžná gravitace, ale také přirozené stárnutí pleti. Vyhrát nad tímto problémem můžete jedině posílením pokožky a její pravidelnou hydratací, která umí doslova zázraky. Velkou roli ve vzhledu dekoltu také hraje nošení kvalitních podprsenek a zdravý životní styl, který je zárukou úspěchu. Na co byste ale rozhodně neměla zapomínat, je vhodná přírodní kosmetika s hydratační složkou i cennými vitamíny. Přesně takový je tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami, který si hravě poradí s redukcí vrásek, přičemž pohotově pomáhá s výživou i pitným režimem pokožky. Zkrátka dokonale namíchaný koktejl z darů přírody, s nímž získáte znovu krásný dekolt.