Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Pro lepší vzduch aneb Jak doma správně větrat?

Info ikona
Sense Antiviro+

V době inverze se nedá větrat, ani chodit na pořádné procházky. Jak si poradit s tím, aby vaše dítě dýchalo čistý vzduch v této nepříjemné době?

Promotion | 19. 11. 2016

V bezpečí domovů teď trávíme spoustu času, a tak je na místě odhalit všechny případné nástrahy, které tam na nás mohou číhat. Jednou z nich je špatný vzduch, což může mít za následek bolest hlavy, únavu, nevolnost a další nepříjemnosti. I proto je dobré zajímat se o to, jak správně větrat. Lepší je ranní větrání, cca pětiminutové. Ideálně, pokud můžete větrat průvanem a nemáte tedy okna v bytě či domě jen jedním směrem. Takové efektivní větrání snižuje průnik pevných částic do domácnosti až o 60 % oproti větrání dlouhodobému.

Děti by obecně měly dýchat vzduch s odfiltrovanými pevnými i virotickými částicemi. Jako jednoduchým a rychlým řešením se pak může zdát instalace odpařovače, případně zvlhčovače vzduchu do místnosti, kde dítě spí. Můžete do něj přidat aromaterapeutické silice, nejlépe silice eukalyptu, případně tea tree. Tyto složky pomáhají jednoduššímu dýchání, zklidňují mechanickými částicemi poškozené vnější dýchací cesty.

Odpařovače ani zvlhčovače ale nemají takový výkon, takže je třeba je instalovat jednotlivě do místností, které děti obývají. Tedy je třeba koupit i několik přístrojů, což se může finančně prodražit. Novinkou na trhu, která vám pomůže vyřešit všechny vaše problémy je nová čistička vzduchu s obrovským potenciálem: Sense Antiviro+. Ta byla vyvinuta z všestranného antialergenního a protizápachového modelu Sense Vital Air jako reakce na filtrování virových částic nejen v laboratořích, ale také v nemocnicích a bytech. Čistička vzduchu Sense Antiviro+ je obohacena o extrémně účinný ULPA filtr, který virotické částice téměř absolutně zachytává a pohlcuje.

Info ikona
Sense Antiviro+

Použití čističky vzduchu je vhodné jak pro malé, tak i pro větší prostory až do 120 m2. Možné je nastavit až 5 stupňů čištění, přičemž každý z nich pročistí jinak velký objem za hodinu. Pro nejefektivnější čištění vzduchu se doporučuje využívat stupeň 1–3, pro rychlé čištění naopak stupeň 4–5. Velikou výhodou čističky je i její hmotnost, která činí 26,4 kg, a tudíž ji je schopný unést i silnější jedinec sám. Navíc se svými rozměry 60,5 cm x 39,5 cm nezabere příliš mnoho prostoru, a tak vám nebude bránit v každodenních činnostech.

Ochraňujte své blízké v této době efektivně a rychle. Díky technice zkonstruované přesně pro toto roční období.

S ohledem na současnou situaci získáte tento produkt se slevou 20 %.

Více na www.sense.cz